+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Роздуми про АЛКОГОЛЬ

Роздуми про АЛКОГОЛЬ

Цікаво 🤔, який відсоток громадян в Україні 🇺🇦 живе від дня, коли вони поп’ють 🍻 пивка чи гірше, міцнішого чогось, до такого самого дня в часовому просторі. 

В приступі злості 😡 від дня похмілля, що гірше від дня похмеляння, до того самого в часовому проміжку. 

Від стиду 😳 до стиду, який переживаємо за вчорашні посиденьки, то в кращому випадку, що гірше, до шкоди чи злочину, заподіяного під впливом алкоголю. 

Від плачу дитини 😢 з проханням не робити так, але ні все поправить сміх, веселість того батька чи матері, які в п’яному гарі пригортають та заспокоюють дитину… 

Це все про нас, про наше зіпсуте суспільство нав’язаними стереотипами, що свята без алкоголю не свята… чули таке. Так звісно, та мене це не стосується, в мене все добре, пляшечку для настрою в тісному колі друзів близьких … вип’ємо, потішимо себе, адже так важко працював та чекав того моменту…. 

Що гірше все підкріплює жахлива ситуація в країні з війною з призовом з безгрошів’ям… Але ні, алкоголь, пивко вже не під магазином чи в пивничці, а вдома, в спокої, далі псує життя українського народу, якоїсь певної частини тих, кого так навчили, що чарка до свята то святе….. 🚫🍻

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn