+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Наша місія

#місія#nodas#стопнаркотики#стопалкоголь#стопкуріння

👉Наша місія: Боротьба проти поширення Наркоманії, Алкоголізму та Тютюнопаління. Це три найшкідливіші звички (залежності) серед населення, проти яких проєкт NODAS взявся вести боротьбу. Починаючи від інформаційних компаній про шкоду до популяризації здорового способу життя серед населення.

👉Важливим моментом є боротьба проти наркозлочинності яка є першопричиною виникнення наркозалежності серед населення. Ми маємо певні проєкти які реалізовуватимемо, щоб уникнути розповсюдження наркотиків.

👉Що стосується алкоголю, ми за заборону реклами на нього. За збільшення інформування населення особливо молоді, про шкоду впливу алкоголю на організм людини. За продаж алкогольних напоїв з 21 року, за контроль продажу неповнолітнім та дотриманням інших принципів які б не популяризували його вживання.

👉Тютюнопаління, найпоширеніша звичка з поміж інших, вона є загрозою для здоров’я людини. Шляхом заохочення населення до припинення паління, впливатимемо на її поширення та докладатимемо зусиль для зменшення паління серед населення. Ми за введення суворіших обмежень та заборон для виробників.

👉Проєкт NODAS за здоровий спосіб життя. Ми будемо реалізовувати різноманітні молодіжні проєкти для популяризації здорового способу життя, та закликаємо молодь до занять спортом.

👉Життя яскраве без тютюну, алкоголю, наркотиків.

Вебсайт: https://nodas.org/

Facebook: https://www.facebook.com/nodas.ua/

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn