+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Лікування наркоманії з NODAS

NODAS – установа для лікування наркоманії в Україні, яка пропонує лікування наркоманії  алкоголізму та лудоманії. Програми лікування залежності створені для зцілення наших клієнтів, а також членів їхніх сімей. Використовуючи цілісний підхід до відновлення, який стосується окремої людини, досвідчена команда експертів допоможе вам або вашій близькій людині розробити інструменти, необхідні для подолання вашої залежності, відновлення розірваних стосунків та підтримки довгострокового відновлення. 
 

Залежність зустрічається в різних формах. Ми лікуємо багато типів залежності включаючи алкогольну залежність, залежність від кокаїну, залежність від опіоїдів, залежність від рецептів, залежність від амфетаміну та залежність від марихуани. Ми ретельно відібрали деяких з найкращих спеціалістів із лікування наркоманії в Україні, які надають клієнтам та їхнім родинам підтримку, яку вони потребують у важкий час. 

Дотримуємося унікального підходу до успішного лікування людей із залежністю. Прагнемо підібрати правильне рішення для кожного клієнта, який входить до наших дверей. Прийом починається з комплексної оцінки кожного нового клієнта та членів його родини. Ми розмовляємо з близькими та клієнтом окремо, щоб кожна зі сторін змогла говорити відкрито та чесно, без обмежень. 

Оцінка використовується як основа для створення індивідуального плану лікування на етапі стаціонарного відновлення та довгострокового догляду за клієнтом. Кожен індивідуальний план лікування охоплює традиційні методи лікування залежності, а також інші терапевтичні методи. Ці плани лікування розроблені для задоволення культурних, соціальних і духовних потреб кожного клієнта та його близьких. Програма лікування кожного клієнта контролюється та коригується за потреби протягом усього періоду перебування в центрі, а також на етапі після лікарського лікування.
 
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn