+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

ПРО NoDAS

👉 Проєкт nodas.org започатковано у 2018 році. Мета проєкту боротьба зі шкідливими звичками, а саме боротьба з наркоманією, алкоголізмом, курінням та ігроманією. Кожна з цих шкідливих звичок чинить шкоду здоров’ю людини та суспільства в цілому.
👉 Проєкт на ранньому етапі свого розвитку має інформаційний характер. На сайті проєкту представлена інформація яка направлена запобіганню вживання наркотиків, алкоголю, куріння та негативних наслідків ігроманії.
👉 На етапах розвитку проєкту буде додано функціонал пошуку профільних закладів та спеціалістів для лікування та допомоги залежним від вище згаданих негативних звичок.
👉 Nodas.org безперечно корисний та потрібний, тому не буде обмежений виконанням тих чи інших технічних завдань, а навпаки буде докладено сили на його подальший розвиток та всебічну інтеграцію в проблеми залежних для їх вирішення.
👉 Слідкуйте за розвитком проєкту.

“Привіт, Друже! Проєкт NODAS – це боротьба з наркоманією, алкоголізмом та курінням. 

Тема для мене не далека, у свій час мав проблеми з  наркотиками був в поганій компанії, що принесло багато проблем мені та близьким та зробило відмітку на все життя порушивши мій психологічний та фізичний стан.

Ніколи б не подумав що так станеться, що події будуть розвиватись як в поганому сні.

Живеш собі вчишся добре, в сім’ї все гаразд ще юний і не знаєш всіх небезпек які тебе оточують та можуть вплинути на твоє життя.

Стається наступне: знаходяться друзі, які переконують спробувати щось новеньке, щось “що принесе задоволення та ще й не шкідливіше за таблетку від головного болю”.

Як ти  вже здогадався я піддався такій спокусі спробувати це ж друзі, а друзі поганого не порадять, як виявилось я помилявся. А потім немов вірус це в’їлося в моє життя, я потрапив в погану компанію та сам став поганою компанією для інших.

Не повтори моїх помилок, тримайся правильних людей якщо таких нема краще залишайся сам, рано чи пізно будуть такі люди яких дійсно можна називати друзями з яких можна брати приклад.

Проектом я хочу хоч якось компенсувати провину перед самим собою, перед рідними та тим кому завдав неприємностей, перед тими кому був поганим прикладом. 

Я докладатиму зусиль, щоб повпливати на ситуацію з наркотиками алкоголем та курінням не допускаючи їх розповсюдження, вживатиму заходів для попередження про шкоду. Допомагатиму людям які вже потрапили в полон залежності, починаючи з місця де я виріс до самих віддалених куточків нашої країни та світу.   

Засновник проекту: Коваль Тарас Мирославович
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn