+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Анонімні Наркомани: Чернівці

Єдина інформаційна лінія: 0 800 75 21 05 цілодобово

Інформація про Товариство «Анонімні Наркомани»

Ми – одужуючі залежні, які регулярно зустрічаються, допомагаючи один одному залишатись чистими. Міжнародне Товариство «Анонимні Наркомани» існує з 1953 року. Перша група в Україні провела зустріч в 1991 році. Сьогодні в 139 країнах миру щотижнево проходить понад 67000 зустрічей АН. В Україні, в 38 містах регулярно проходить понад 270 зустрічей на тиждень.

Мета
Ця програма ґрунтується на повному утриманні від вживання усіх видів наркотиків. Існує лише єдина вимога для членства – це бажання припинити вживання наркотиків.
Вже понад 60 років наша звістка лишається незмінною – будь-який залежний може припинити вживати наркотики, втратити бажання їх вживати та знайти новий шлях у житті.

Участь

Єдиною умовою для членства в Анонімних Наркоманах є бажання припинити вживати.
У тебе немає жодних зобов’язань перед «АН». Ми не приєднані до інших організацій, не стягуємо ніяких вступних або членських внесків, не вимагаємо ані клятв, ані обіцянок. Ми не пов’язані з будь-якими політичними, релігійними групами або правоохоронними органами і не перебуваємо під наглядом жодної організації.
Участь у Товаристві безкоштовна!
Наші зустрічі доступні для будь-якого залежного щоденно. Якщо у Вас особисто немає проблем з наркотиками, але Ви цікавитесь досвідом одужання в Товаристві «Анонимні Наркомани», то спеціально для Вас ми проводимо «відкриті» зустрічі.

Зустрічі

Будь-хто може до нас приєднатися незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, віросповідання та його наявності взагалі.
Зустрічі АН  раді привітати будь-якого залежного, для котрого наркотики стали серйозною проблемою.
Неважливо звідки ми прийшли, яку ми маємо освіту, чим ми займаємось — двері АН відкриті для нас.

Програма

Терапевтична цінність допомоги одного залежного іншому не має аналогів. Ми непрофесійне Товариства і використовуємо все, що допомагає одужувати іншим залежним, які за допомогою Анонімних Наркоманів навчилися жити без наркотиків. Наше одужання стало можливим завдяки принципам, відомим як Дванадцять Кроків Анонімних Наркоманів.

Релігія

«Анонимні Наркомани» — це духовна, але нерелігійна програма. Право на Бога в своєму особистому розумінні є загальним для всіх, в цьому немає якихось хитрощів.
Це означає, що до Товариства приходять залежні з різноманітним віросповіданням з різних конфесій, а також  атеїсти та агностики.

Чернівці

Телефонна лінія: (095) 094 15 50

  • Група «ЧАН»
  • вул. Бетховена, 2/4
  • СР  19:00
  • ПТ 19:00
  • НД 16:00

Інформація з сайту https://ua.na-ua.org/

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn