+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Що таке конопля?

Однозначно що конопля це рослина, рослина яка має суперечливе сприйняття в суспільстві. Сприйняття коноплі поділилось на два табори. В першому говорять про її користь та потенціал як в лікуванні, так і промисловості. От вже інша сторона категорично говорить про її шкоду та негативний ефект.

Вона має ряд інших назв так її ще називають: травка, марихуана, косяк, дичка, зелений змій та ін.

Її ще можна розділити на натуральну та збагачену хімічними речовинами для кращого наркотичного ефекту, що своєю чергою робить її більш небезпечною для вживання серед залежних.

Конопля як наркотик.

Зараз слово конопля чи інша її назва асоціюється з наркозалежністю, її сприймають як легкий наркотик. Та не варто недооцінювати всю серйозність того яку шкоду може завдати регулярне часте використання. Щоб було ясніше заведено асоціювати коноплю як стартовий наркотик з якого в багатьох може розвинутись залежність від більш важких та шкідливіших наркотиків.

Вас може зацікавити Чи викликає марихуана звикання?

Вплив на здоров’я.

Одним з негативних дій на організм є порушення психічних функцій мозку. Може розвинутись психічне захворювання: психози, депресія, параноя, шизофренію або ін.

Серед фізичних ознак порушення діяльності організму може бути: рак, тремор, затормошеність мови та поведінки, пітливість, погіршенні фізичної витривалості, зменшення концентрації уваги, зміна кольору шкіри обличчя, почервоніння очей та багато інших.

Читайте також про Наслідки вживання наркотиків та Як швидко розвивається наркотична залежність?

Конопля та закон.

Світ поділився на країни в яких легалізована травка та країни де її вживання зберігання та вирощування переслідується законом та підпадає під кримінальну відповідальність. Та це все індивідуально та залежить від країни.

Якщо ви вже є споживачем коноплі та у вас в країні вона легальна напівлегальна(для медичного використання) чи за неї тільки адмін відповідальність, не варто нехтувати попереднім вивченням законодавства країни в яку плануєте поїхати прихопивши з собою косяк.

Зважайте, що незнання законів не звільняє від відповідальності та відповідальність в країнах може різнитись від легкої (адміністративної) до самої високої (кримінальної) в деяких країнах можна отримати за наркотики довічне позбавлення волі.

Якщо взяти Україну, то вживання, зберігання, розповсюдження та вирощування є поза законом. В країні ведуться активні обговорення щодо можливої легалізації марихуани для медичного використання.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn