+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чи викликає марихуана звикання?

Чи викликає марихуана звикання? Одним словом, так. Одним з найпоширеніших міфів про вживання марихуани те, що вона не приводить до залежності. Подивіться уважніше, як її вживання може викликати звикання і що ви можете зробити, щоб вилікуватися від залежності вживання марихуани.

Чи викликає марихуана звикання? DSM відповідає так.

Діагностично-статистичний посібник з психічних розладів (DSM) – це довідник з усіх видів проблем психічного здоров’я. DSM визначає зловживання наркотиками як збільшення толерантності до них, постійне вживання, попри негативні наслідки та проблеми при спробі відмовитись від їх вживання. За цими стандартами, марихуана теж викликає звикання.

Ті, хто вживає марихуану, часто бачать, як толерантність до наркотиків з часом зростає. Це пов’язано з тим, що організм пристосовується і вимагає все більшої кількості наркотиків, щоб відчувати настільки ж високий рівень задоволення. Для тих, хто вживає марихуану для відпочинку, це однозначно може бути проблемою.

Багато людей вживають марихуану навіть тоді, коли виникають проблеми пов’язані з її вживанням. Особи, які потрапляють у проблеми із законом за водіння в стані наркотичного сп’яніння, часто  стикаються з цим питанням. Підлітки можуть зіткнутися з проблемами від куріння марихуани, але це не обов’язково зупинить їх від повторного вживання.

Виведення марихуани може бути не таким фізично важким.

Під час детоксикації та відмови від наркотиків, таких як героїн та мет, цей шлях  є не простим випробуванням який болюче впливає на людину та викликає важкі симптоми скасування. Симптоми скасування є фізичними та очевидними, що робить неможливим їх ігнорування. Відмова від марихуани трохи простіша. Однак симптоми не менш реальні.

Відсутність очевидних, важких симптомів відмови – одна з причин, чому люди не завжди розглядають вживання марихуани як залежність. Однак симптоми, швидше за все, мають психологічний характер. Поширені такі симптоми, як параноя, головний біль, сплутаність свідомості та загострення розладів психічного здоров’я. Це одна з причин, чому лікування подвійною діагностикою – фізичного та психологічного здоров’я настільки поширене серед людей, які вживають марихуану.

Схильнісить до розвитку залежності від марихуани.

Не у всіх людей, які вживають марихуану, обов’язково з’явиться залежність. Однак, за підрахунками, 10% споживачів перебувають у групі ризику. Набагато більше людей стають звичними споживачами, яким також важко відновитись від вживання.

Тож чому у деяких людей виникає залежність, а в інших – ні? Попри те, що існує багато факторів, одна з відповідей – це особиста схильність. Певні фактори ризику можуть збільшити ймовірність розвитку залежності. Сюди можуть входити тип особистості, психічне здоров’я і навіть генетика.

Лікування наркоманії марихуани.

Лікування залежності від марихуани подібне до лікування будь-якої іншої залежності. Після детоксикації пацієнтам потрібна терапія наркоманії, щоб запобігти рецидиву та підтримувати нову тверезість.

Багато видів лікування можуть бути корисними. Наприклад, для тих, хто має супутні порушення, лікування подвійного діагнозу є життєво важливим. Інші типи терапії можуть включати деякі або всі кроки:

  • Розмовна терапія
  • Сімейна терапія
  • Групова терапія
  • Травмотерапія
  • Арттерапія
  • Музична терапія
  • Масажна терапія

Марихуана – наркотик із ризиком залежності та шкоди для здоров’я, як і будь-який інший наркотик. 

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn