+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як отримати допомогу від алкогольної залежності

Допомога від алкогольної залежності

Якщо ви боретеся з алкогольною залежністю та супутнім психічним розладом, ви можете отримати допомогу та керувати своєю тягою багатьма способами. Лікування залежності не є універсальною ситуацією. Деякі методи лікування будуть працювати краще для певних людей, ніж для інших.

Успішне одужання вимагає відданості обраному вами методу лікування. Якщо ви не впевнені, який тип лікування буде найкращим для вас, ви завжди можете поговорити з професіоналом, щоб отримати рекомендації на основі ваших обставин.

Зверніться за професійним лікуванням


Якщо у вас алкогольна залежність, професійний лікувальний центр може допомогти вам зробити необхідні кроки для одужання. У NODAS ми пропонуємо лікування з подвійною діагностикою, яке зосереджено на лікуванні супутніх розладів, щоб підвищити шанси на одужання та запобігти рецидивам у майбутньому.

У нас є різні рівні , які відрізняються за інтенсивністю для задоволення ваших індивідуальних потреб. Ці методи лікування мають на меті вплинути на обидва стани та допомогти людям створити здорові механізми подолання, щоб допомогти пацієнтам підтримувати тверезість і керувати симптомами психічного здоров’я. Ми також можемо співпрацювати з вами, щоб розробити індивідуальний план лікування відповідно до ваших унікальних потреб.

Зменшіть споживання алкоголю

Читайте також Алкоголізм. Темна сторона пиття – вплив на життя та стосунки


Ви можете почати скорочувати споживання алкоголю самостійно, обмежившись одним напоєм під час вечері. Зробивши це деякий час, ви можете почати чинити опір бажання випити, коли повертаєтеся додому вночі, щоб повільно виробити звичку не пити.

Ведіть щоденник споживання алкоголю, щоб контролювати свій прогрес протягом цього часу. Ви зможете встановлювати цілі та вносити зміни до поточної системи за потреби.

Будьте в курсі своїх тригерів


Якщо ви одужуєте від алкогольної залежності, вам захочеться знати, які ваші тригери. Якщо ви відчуваєте бажання випити в певних місцях, таких як бари чи вечірки, спробуйте знайти нове місце для спілкування, наприклад, кав’ярню чи кінотеатр. Якщо ви відчуваєте бажання випити в стресових ситуаціях, таких як труднощі на роботі або у ваших стосунках, знайдіть здорові механізми подолання, які допоможуть вам направити свої бажання на щось продуктивне.

Знайдіть здорові способи розслабитися

Багато людей вживають алкоголь, щоб розслабитися і знайти полегшення від симптомів психічного здоров’я. Замість того, щоб пити, шукайте більш здорові способи розслабитися. Ви можете почати займатися йогою, медитувати, займатися фізичною активністю, готувати або приймати заспокійливу ванну. Подібні заходи можуть допомогти відволіктися від стресових ситуацій і дати вихід, щоб зняти напругу, а не випити.

Приєднуйтесь до груп підтримки

Вас може зацікавити Чи можу я самостійно позбавитися від алкогольної залежності?


Групи підтримки, такі як Анонімні Алкоголіки (АА), є чудовим способом зв’язатися з іншими, які пережили або зараз переживають ту саму ситуацію, в якій ви перебуваєте. Ви можете обговорити свої почуття, задати питання та висловитися про деякі проблеми ви переживаєте.

Ці групи також можуть допомогти притягнути вас до відповідальності після того, як ви закінчите програму лікування. Регулярне відвідування зустрічей може допомогти запобігти рецидивам у майбутньому та запропонувати нові способи розслабитися та впоратися з симптомами психічного здоров’я.

Створити мережу підтримки


Наявність потужної мережі підтримки в особистому житті може допомогти вам упоратися з алкогольною залежністю. Наповніть свою мережу підтримки людьми, які заохочують вашу тверезість і притягують до відповідальності на кожному етапі процесу відновлення. Ви можете покладатися на своїх друзів або членів сім’ї, коли відчуваєте бажання випити, і звертайтеся, коли вам важко або виникла одна зі своїх причин.

link to the resource

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn