+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як підвищити безпеку району?


Існує багато способів підвищити безпеку району. Зробити район більш безпечним можна за допомогою встановлення меж. Певні знаки, кольори, огорожі, ворота і т.п. допомагають створити відчуття «Це мій / наш двір!», «Ми піклуємося про нього і стежимо за ним». Якщо двері на замку і ворота закриті, то проникнути у двір або на територію, вчинити вандалізм або здійснити інші злочинні задуми буде важко.

Нагляд також має дуже велике значення. Він означає уважне ставлення мешканців до свого і чужого майна, а також нагляд з боку поліції і працівників приватних охоронних організацій. В якомусь сенсі нагляд – це і частина роботи листоноші або, наприклад, домоуправління. Можна користуватися сучасними технологіями, наприклад камерами.

Велике значення мають контакти між сусідами і партнерськими організаціями, що дозволяють спільно вирішити, як підвищити безпеку. Наприклад, сільські або селищні ради допомагають людям обмінюватися інформацією, краще пізнавати один одного і проводити спільні заходи. Нерідко велику допомогу може надати і група в Facebook. Може виявитися корисним приєднатися до руху сусідського дозору.

Слідкуйте за тим, щоб ваша територія або приміщення були охайними і чистими. Територію потрібно утримувати чистою від сміття, графіті, слідів вандалізму або пошкоджень. Недоглянуті місця притягують порушників порядку і знижують відчуття захищеності. А законослухняні люди вважають за краще доглянуті райони. З цим пов’язана і необхідність забезпечити хороший огляд – територію не рекомендується озеленювати великими рослинами або прикрашати об’єктами, які заслонюють людей на вулиці або огляд смотрящих з будівлі. У місцях, де дозволено користуватися огорожею, рекомендується зводити легкі і прозорі огорожі.

Щоб перешкодити доступу зломщиків до вікон, під вікнами першого поверху можна висадити низькорослі колючі кущі. В інтересах безпеки не рекомендується користуватися в безпосередній близькості від будівлі елементами декору, за допомогою яких можна потрапити на балкон, на другий поверх або перебратися через паркан (наприклад, в’юнкі рослини, лавки, великі скульптури і т.д).

Одним із заходів забезпечення безпеки може стати і створення в районі центру зменшення шкоди. Центр пропонує залежним різні послуги, наприклад, консультування, обмін шприців, соціальну допомогу. Подібні центри часто є першим місцем, через яке люди, що вживають наркотики, потрапляють на лікування. Робота з обміну шприців завжди сприяє скороченню в районі кількості викинутих на землю шприців. Працівники центру – професіонали, які пройшли підготовку по спілкуванню зі споживачами наркотиків, вони знають, як себе з ними вести і можуть проконсультувати жителів району. Побоювання, що саме через центру в районі додасться наркоманів, необґрунтовані – центри створюються саме там, де вже живуть і проводять час залежні. Робота з ними тільки допомагає пом’якшити проблеми.

ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ БЕЗПЕКИ

Хороший огляд: не рекомендується застосовувати в оформленні великі рослини або об’єкти які затуляють людей на вулиці або огляд для смотрящих з будівлі. Відкритий огляд без перешкод ідеально підходить для спостереження. У місцях, де дозволено користуватися огорожею, рекомендується зводити легкі і прозорі огорожі.

Стрижка рослин: важливо, щоб в ході детального планування і складання проекту були прописані вимоги зі стрижки і догляду за високими і низькорослими рослинами озеленення. Дерева потрібно підрізати до висоти не більше 2,5 від землі. Це забезпечує хороший огляд і зменшує для злочинців можливість сховатися. Кущі рекомендується стригти досить низько (на висоту 1-1,2 метра від землі). Тоді злочинці не зможуть в них сховатися. Садити високий чагарник або дерева з розлогою кроною біля входу в будівлю небезпечно, так як вони можуть стати укриттям для потенційних злочинців.

Доріжки: виглядають більш естетично, якщо використовується озеленення. Для забезпечення безпеки по краях доріжок доречно висадити низькорослі кущі (висотою до 1-1,2 метра). Більш високі кущі потрібно садити подалі від доріжок.

Освітлення: на зовнішніх територіях необхідно забезпечити висвітлення, достатнє для гарної видимості в темний час доби. У житлових районах небезпечно прокладати неосвітлені бічні доріжки і маленькі стежки. Крім того, потрібно пам’ятати, що стовпи вуличного освітлення не варто встановлювати близько до дерев, так як крони дерев можуть затуляти світло. Важливо забезпечити такий план освітлення, щоб були добре освітлені і всі потенційні проблемні ділянки. Такими ділянками є вхід в будівлю, тротуари, кути і сходи. Ліхтарі повинні загорятися автоматично при вході на територію.

Огорожі: в районах, де огорожа дозволено, рекомендується зводити Популярні огорожі висотою до плеча, які поділяють приватний задній дворик, напіввідчинені територію перед будинком і вуличний простір.

Кущі: щоб перегородити шлях небажаним людям можна користуватися суцільним декоративним чагарником (наприклад, колючими видами), з огорожею або без. Щоб перешкодити злодіям доступ до вікон, під вікнами першого поверху можна висадити низькорослі колючі кущі. В інтересах безпеки не рекомендується користуватися в безпосередній близькості від будівлі елементами декору, за допомогою яких можна потрапити на балкон, на другий поверх або перебратися через паркан (наприклад, в’юнкі рослини, лавки, великі скульптури і т.д).

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn