+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Поради, які допоможуть залишатися тверезими у святковий сезон

Свята – це час їсти, пити та веселитися. Однак людям, що одужують від алкогольної залежності, буває дуже важко залишатися тверезими. Святкова пора повинна бути періодом веселощів. Однак це може бути емоційний час, пов’язаний із втомою, фінансовими труднощами та сімейними драмами. Подорожі та участь у збільшених соціальних заходах можуть зробити це, ще гіршим часом для одужання від залежності.

Якщо ви проводите канікули далеко від вашої системи підтримки, а ваша звична процедура порушена, ви можете стати більш вразливим. І звичайно, багато святкових заходів традиційно включають алкоголь. На щастя, якщо ви підготуєтесь до цього напередодні Різдва та Нового року, ви можете захистити свою тверезість. Ось шість порад, які можуть вам допомогти.

Розробіть стратегії, щоб забезпечити собі збереження тверезості.

Якщо ви знаєте, що подія буде ініційована для вас з вживанням алкоголю, вам потрібно спланувати, як ви будете її святкувати. Деяким людям корисно йти на зустріч до або після заходу. Інші почуваються зручніше відвідувати компанію тверезого друга. Як варіант, ви можете віддати перевагу їзді на авто самостійно, щоб мати повний контроль над тим, коли ви їдете і це буде вас стримувати не пити та не сідати за руль п’яним. Якщо ви відчуваєте незручність або стрес, ви можете піти з події. Більша частина виздоровлюючих знає про ситуації, які можуть бути проблематичними. Коли ви знаєте про них, ви можете розробити стратегії для вирішення цих ситуацій.

Зверніть увагу на те, що ви п’єте.

У соціальних умовах люди часто відчувають бажання запропонувати іншим випити, якщо в їх руках нічого немає. Якщо хтось пропонує вам випити, обов’язково вкажіть, що ви не хочете алкоголю. Можливо, найкраще замовити власний безалкогольний напій і тримати його в руках, щоб люди постійно не робили пропозицій. Якщо ви випадково потягли щось алкогольне, не панікуйте. Це не означає автоматично, що у вас буде рецидив. Однак потрібно позбутися напою і поговорити з кимось, хто б це зрозумів.

Будьте позитивними у своєму мисленні.

Напевно, у вас буде багато емоцій щодо свят. Ви можете пам’ятати речі, які траплялись у цей час у минулому, включаючи події з дитинства. Розмова з консультантом чи кимось іншим, хто розуміється на одужанні, може допомогти. Пам’ятайте, що ви не єдині, хто відчуває стрес у цей час року. Намагайтеся не мати нереально високих сподівань і пам’ятайте про прощення себе.

Коли у вас є правильний підхід, ви можете виявити, що вам подобається свято. Однак ви також повинні знати, що деякі залежні рецидивують після свят. Вони кажуть собі, що після того, що вони пережили, вони заслуговують випити. Вони також можуть думати, що, оскільки вони пройшли через канікули, не випивши, вони більше не залежні. Найкраще відновлюватися один раз за один раз, як під час святкового періоду, так і після нього.

Допомога іншим може допомогти вам залишатися тверезими.

Свята дають чудову можливість спілкуватися з іншими та виявляти вдячність. Якщо ви керували своїм відновленням, це свідчить про те, що у вас є мужність. Ви можете просунути своє відновлення, послуживши іншим. Проведіть час із літнім сусідом, допоможіть бездомним або проявіть доброту до когось, хто новенький у місті. Якщо ви бачите іншу потребу, яку слід задовольнити, ви також можете звернутися за допомогою. Заплатив вперед, ви почували себе прекрасно, і це велика частина свят.

Буть здоровий.

Ви нікому не допоможете, якщо дозволите стресовим ситуаціям дійти до вас. Переконайтеся, що ви добре харчуєтесь, займаєтеся спортом і висипаєтесь повноцінно. Коли ви в хорошій фізичній формі, ви станете сильнішими емоційно. Вам також слід витратити час на спокійні особисті та духовні роздуми. Ви можете медитувати, вести журнал чи брати участь у молитві чи інших заходах, пов’язаних із вашою вірою.

Подумайте про те, щоб піти на реабілітацію.

Якщо ви намагалися зберегти свою тверезість, канікули можуть бути ідеальним часом для реабілітації. Через проблеми, які ми визначили тут, багато залежних рецидивують у цей час року. Якщо ви передбачаєте дуже складний час, лікування може бути найкращим подарунком, який ви можете зробити собі.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn