+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Кинути курити! Чому потрібно негайно позбуватися залежності?

Боротися із залежністю непросто, але можливо. Якщо на вас не впливає подорожчання сигарет або запити ваших родичів, прочитайте наступні причини і киньте курити разом з нами. Кілька тисяч хімічних речовин і десятки канцерогенів не чекатимуть, тому не соромтесь! Нижче наведено 5 основних причин, чому слід кинути палити.

Шкіра

Дивлячись на своє відображення в дзеркалі день за днем, ви можете цього не помітити, але декількох років звикання достатньо, щоб ваша шкіра втратила блиск. Гени тут не допоможуть. Сигарети активують ген MMP-1, який відповідає за зміни шкіри, зморшки та процес старіння. Нікотин і дьоготь постійно сушать шкіру, поки ви не зможете забути про її еластичність і гладкість. Профілактично можна приймати препарати вітаміну А або використовувати креми. Правда в тому, що ви не зупините прискорене старіння від тютюнових виробів. Кинути палити – це більш дешеве рішення, врешті-решт, і, заощадивши гроші, побалуйте себе по-справжньому ефективним сеансом в салоні краси.

Волосся та нігті

Чи впливає куріння на стан волосся та нігтів? Звичайно, як і на шкіру, ефект дуже несприятливий. Нігті під впливом тютюнових виробів жовтіють і ламляться, що виглядає дуже неестетично. Кидання грошей на манікюр та кондиціонери нічого не дасть, якщо ви не перестанете отруїти своє тіло зсередини. До того ж, ви справді добре виглядаєте з сигаретою в руці? Популярна “мовна бульбашка” давно перестала бути атрибутом сексуальної привабливості. А як щодо волосся? Випасти? Вам не набридли посічені кінчики і постійне фарбування – зрештою, вам потрібно якось покрити їх сіруватий колір? Киньте палити, і через 24 години ви будете дихати свіжим повітрям, як і ваше волосся та нігті.

Неприємний запах з рота

Ви помічали, що при тісних контактах люди часом тримають вас на відстані? Це не дивно, оскільки запах з рота після куріння нестерпний для співрозмовника. Дим у роті додатково висушує його. Крім того, неприємний запах з рота може бути спричинений пошкодженням зубів – цьому сприяє нікотинова залежність, як і захворювання пародонту. Кинути палити – це знову ж таки чистий прибуток, який також усуне інші серйозні ускладнення, такі як рак язика або губ, або будь-які бактеріальні інфекції та мікоз. А самі зуби виграють від естетики, оскільки вони перестануть жовтіти під впливом усіх цих отруйних хімічних речовин.

Вагітність – киньте палити для нового життя

Планування вагітності – одне з найважливіших рішень у житті жінки. Без правильного харчування та способу життя важко подумати про його правильний перебіг. Часто це також означає відмову від сигарет, що може бути важко через настирливу тягу до нікотину. Однак здоров’я дитини є першорядним. Більше того, тютюнові вироби можуть завдати шкоди майбутній мамі. Залежність може спричинити хаос у цих районах, не лише знижуючи лібідо. Регулярні курці мають ризик раку статевих шляхів та прискореної менопаузи до декількох років. Для майбутньої дитини куріння матері зменшує кількість та якість їжі, що призводить до зниження ваги при народженні. У новонародженого також є ризик розвитку астми, алергії та серцево-судинних захворювань у зрілому віці. Більше того, це може мати проблеми з розвитком майже на кожному етапі. Одним реченням – курінням ви завдаєте шкоди собі та своїм близьким до такої міри, яку нелегко зцілити в подальшому житті.

Рак та інші захворювання

На додаток до канцерогенних ознак, згаданих раніше в тексті, куріння тютюнових виробів може спричинити рак багатьох інших органів. Перш за все, під загрозою легені та вся дихальна система. Це умови, коли гучний і неприємний кашель насправді є другорядною справою. Залежність від нікотину також може спричинити рак підшлункової залози, печінки та шлунка. У разі останнього можуть виникнути виразки та порушений апетит. Гірше того – потрібно кілька років, щоб знизити ризик зараження хворобою після того, як ви остаточно кинули палити. А залежність негативно впливає майже на кожен орган і багаторазово збільшує ймовірність захворіти.

Кинути курити! Незабаром ми повернемось до теми з найкращими порадами щодо того, як позбутися неприємної залежності та насолоджуватися здоров’ям, свіжим диханням та кращим самопочуттям без залежності від нікотину.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn