+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Курящі коноплю підлітки схильні до шизофренії


У підлітків, що курять коноплю протягом тривалого часу, підвищується ризик розвитку шизофренії. За словами американських дослідників, особливо небезпечне вживання канабісу людям, генетично схильним до психічних захворювань, оскільки канабіс лише підштовхує до цього.

Асаф Келлер, який представляє Університет Меріленд в Балтіморі, штат Меріленд, розповів, що в період формування підліткового організму куріння канабісу особливо небезпечно, що було підтверджено низкою досліджень.

Дослідження проводилося на мишах, які піддавалися впливу марихуани. Вдалося встановити, що активність їх мозку була порушена, причому навіть в дорослому віці.

Суперечка про незворотні наслідки марихуани йде між вченими вже протягом більш, ніж двадцяти років.

В результаті попередніх досліджень було встановлено, що діти, які до 16 років почали вживати марихуану, мали вищий ризик ураження мозку і більш схильні до ризику захворювання психічними недугами.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn