+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Зловживання ліками, серйозна проблема

Прийом медичних препаратів для отримання наркотичного ефекту є серйозною проблемою серед підлітків і молодих людей. Національні дослідження показують, що підліток більш схильний до зловживання медичними препаратами, ніж забороненими вуличними наркотиками.

Багато підлітків думають, що медичні препарати безпечні, тому що їх прописують лікарі. Але використання їх не в лікувальних цілях, для того щоб отримати «кайф» або з метою самолікування, може бути настільки ж небезпечним і так само викликати залежність, як і прийом заборонених вуличних наркотиків.

При прийомі медичних препаратів існує дуже серйозна загроза здоров’ю. Ось чому їх потрібно приймати тільки під наглядом лікаря. І навіть в цьому випадку їх використання потрібно дуже уважно контролювати, щоб уникнути звикання або інших проблем.

Ліки безпечно приймати тільки тим людям, яким вони прописані, і нікому іншому.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn