+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Злочини, пов’язані з алкоголем

Що таке злочини, пов’язані з алкоголем?

Алкоголь відіграє велику роль у злочинній діяльності та насильстві. Надмірне вживання алкоголю здатне знижувати загальмованість, погіршувати розсуд людини та збільшувати ризик агресивної поведінки. Через це рівень алкоголізму та злочинності зростає по всьому світу.

Протягом останніх декількох десятиліть дослідники досліджували взаємозв’язок між алкоголем, наркотиками та злочинністю. Дані свідчать про те, що тривале пияцтво або запої значно збільшує ризик вчинення насильницьких злочинів. Піддавшись шкідливому впливу алкоголю в одну мить може змінити ваше життя. Ви не тільки ставите під загрозу своє майбутнє, але й загрожуєте іншим. Злочинна діяльність має тяжкі наслідки, такі як перебування у в’язниці, судовий збір та інші санкції, призначені судом.

Ряд осіб, які відбувають покарання у в’язниці, вчинили злочини, пов’язані з алкоголем. Злочини варіюються від незначних до серйозних і включають майнові злочини, правопорушення, пов’язані з громадським порядком, керування транспортними засобами в нетверезому стані, напад та вбивства. В середньому приблизно 40 відсотків ув’язнених, які ув’язнені за насильницькі злочини, були під впливом алкоголю за час свого злочину. Багато з цих злочинців мали приблизний рівень вмісту алкоголю в крові, який на момент арешту перевищував законодавчо допустимий рівень.

Види злочинів, пов’язаних з алкоголем

Деякі з найпоширеніших злочинів, пов’язаних з алкоголем, стосуються випадків пияцтва та керування транспортними засобами. Однак є безліч інших правопорушень, які можуть бути наслідком зловживання алкоголем.

Кілька прикладів злочинної діяльності, пов’язаної з надмірним вживанням алкоголю:

Пограбування
У багатьох містах постійно зростає кількість пограбувань та злочинів, пов’язаних з майном. Деякі з цих пограбувань – приблизно 15 відсотків – були пов’язані з вживанням алкоголю. Алкоголь може посилити почуття розпачу розбійника і змусити їх викрасти чиїсь гроші чи майно. Хоча деякі грабіжники бажають кращого способу життя або хочуть змінитись, інші можуть перетворитися на рецидивістів. Наслідки пограбування для когось суворі і можуть спричинити за собою тюремне ув’язнення, кримінальні звинувачення, штрафи та інші юридичні проблеми.

Сексуальне насильство
Сексуальне насильство є вимушеним статевим актом і може включати дотики, поцілунки та статевий акт. За оцінками, 37 відсотків сексуального насильства та зґвалтування здійснюються правопорушниками, які були в стані алкогольного сп’яніння. Для зловмисників випивка може посилити їх агресивну поведінку. Це може змусити їх стати більш сильними, коли хтось намагається їм протистояти. Сексуальне насильство може статися, коли бракує згоди, а також коли жертва не може дати згоду через сп’яніння або психічний стан.

Напад, що обтяжується
Поширеною попереджувальною ознакою зловживання алкоголем є дратівливість та екстремальні зміни настрою. Через це деякі люди стають жорстокими після епізоду рясного пиття. Погані рішення та порушення суджень у поєднанні з агресією та ворожістю можуть швидко стати небезпечними. Якщо застосовувати насильницькі думки та почуття, це може призвести до посилення бажання у нападі. Близько 27 відсотків посягань, що обтяжуються, здійснюються особами, які вживали алкоголь. Напад при обтяжених обставинах означає заподіяння серйозних травм, таких як заподіяння тілесних ушкоджень іншій особі. Кримінальне обвинувачення набагато жорсткіше, якщо йдеться про зброю.

Насильство з боку інтимного партнера
Алкоголь може зіграти небезпечну роль у насильстві з боку інтимних партнерів, що призведе до агресії, залякування, примусової сексуальної активності та інших форм контролю поведінки. Насильство з боку інтимних партнерів трапляється, коли романтичний партнер завдає фізичної, психологічної або сексуальної шкоди своїй другій половині. За оцінками, дві третини жертв, які страждають від насильства нинішнім чи колишнім подружжям чи партнером, повідомляють, що злочинець пив алкоголь, порівняно з менш ніж третиною незнайомців. Наявність наполегливого партнера може спричинити значні труднощі, включаючи фінансові труднощі, проблеми догляду за дитиною, зраду, а також інші проблеми.

Жорстоке поводження з дитиною
Стрес, грошові негаразди, професійна нестабільність та низка інших факторів можуть впливати на кількість алкоголю, який вживає людина. Однак алкоголізм впливає не лише на людину, він впливає на членів сім’ї та друзів – включаючи дітей. Дослідження показали зв’язок між батьками, які зловживають алкоголем, та ризиком недогляду та жорстокого поводження з дітьми. Приблизно чотири з десяти дітей, які зловживають дитиною, визнали, що під час вчинення правопорушення перебували у стані алкогольного сп’яніння. Діти, які стають жертвами в молодому віці, мають підвищений ризик розвитку поведінкових та фізичних проблем у міру дорослішання.

Вбивство
Алкоголь бере участь у більшій кількості вбивств з іншими речовинами, такими як героїн та кокаїн. Насправді близько 40 відсотків засуджених вбивць вживали алкоголь до або під час злочину. Надмірне вживання алкоголю може призвести до більш важких форм насильства, яке може швидко перерости в надзвичайно небезпечні ситуації. Коротко- та довгострокові наслідки алкоголю розмивають психічний стан людини, сприяючи підвищеному ризику вчинення насильницьких злочинів. Існують суворі юридичні покарання за засудження за вбивства, і вони можуть посадити вас до в’язниці на багато років або навіть на все життя.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn