+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Яким чином діти дістають гроші на наркотик?

Батьки дуже часто запитують: «Наркотики дуже дорогі, як же він дістає на них гроші? Адже ми, практично, не даємо йому грошей на кишенькові витрати? »

Гроші ці видобуваються кількома, аж ніяк не складними шляхами:

Перепродаж. В наркотичному середовищі цього методу навчаються майже відразу. Купити «касету», відсипати з неї трохи порошку, потім досипати туди якої-небудь гидоти, а потім разбодяженний таким чином порошок кому-небудь продаєш. Найкраще кому-небудь «новенькому». Якщо ти завербував кілька «новеньких», то у тебе з’являється «свій» ланцюжок. У цьому ланцюжку молода людина працює постачальником наркотика і крім отримання безкоштовної дози для себе може заробити якісь гроші.

Злодійство. Красти зазвичай починають у батьків. Гроші намагаються красти з «товстих» пачок, щоб це було «непомітно». Найдивовижніше, що дуже часто батьки не помічають систематичних пропаж невеликих грошових сум. У сторонніх наркомани крадуть досить рідко, тільки якщо підвертається випадок. Найчастіше такі крадіжки відбуваються якщо не у власному будинку, то в будинках родичів і друзів.

Маніпулювання. У цій групі об’єднуємо ряд найпростіших форм поведінки, спрямованих на те, щоб виманити з рідних і близьких гроші на наркотики, не вдаючись до крадіжок:

1. «Шантаж» – випрошування грошей під приводом того, що сталося щось страшне як з самим підлітком, так і його друзями. Молоді люди розповідають батькам і близьким про те, що «хтось захворів», що якогось невідомого батькам приятеля «посадять до в’язниці», а для того, щоб Ваша дитина могла допомогти, терміново потрібні гроші. Найчастіший прийом шантажу – розповідь про власні борги і загрози для життя самого наркомана, пов’язаних з цими боргами. Родичам ніколи не вдається побачити людину, у якого син нібито, позичив гроші. У деяких сім’ях шантаж взагалі не мотивується. Підлітку вдається домогтися результату, просто не розмовляючи з батьками і лежачи на дивані з трагічним виразом обличчя. Спрацьовує модель «якщо ти не даси мені грошей – я більше не буду з тобою розмовляти і нічого тобі не скажу». Якщо в результаті такої поведінки гроші отримані, то дізнатися, для чого вони потрібні, не вдається ніколи.

2. «Динамо машина» – стратегія поведінки спрямована на те, щоб випросити гроші за допомогою невиконуваних обіцянок. «Я складу іспит, але мені потрібно 500 гривень»; «Я буду кожен день прибирати квартиру, але мені сьогодні потрібні гроші»; «Я привітаю бабусю з Днем народження, але мені потрібно для цього 500 гртвень» і т. Д. Батьки в більшості випадків не контролюють виконання обіцянок. Їх заспокоюють слова-обіцянки самі по собі. Найпростіше підлітку добитися таким чином грошей від батьків або знайомого протилежної статі. Тати легше вірять обіцянкам дочок, а мами – синів.

Крутять «динамо» дівчатка і на вулицях. Симпатичні дівчині, кокетуючи, простіше випросити гроші у незнайомого чоловіка або спробувати зробити щось на зразок сексуальної афери, пообіцявши інтимну близькість і випросивши «задаток».

3. «Гра на пониження». Тактика поведінки, спрямована на випрошування маленьких грошових сум під приводом необхідності великої суми. «Мама, мені терміново необхідно 100 доларів, у мене дівчина захворіла, мені потрібно купити ліки … Ну, не можеш дати сто доларів, дай 100 гривень …» Думка про те, що більшу суму грошей віддавати не потрібно, приносить батькам і знайомим полегшення, і вони легко і, навіть не цікавлячись, навіщо дитині потрібні ці гроші, віддають невелику суму, яка достатня наркоману для придбання чергової дози.

4. “Розділяй і володарюй”. Найчастіше історії, які підлітки розповідають батькам, з метою отримати у них гроші, підрозділяються на історії для тат і історії для мам. Заохочені «довірою» дитини мама і тато не розповідають один одному про довірені їм «таємниці» і виданих дитині грошах. Якщо чоловік і дружина знайдуть час і поспілкуються один з одним на тему – хто і коли давав дитині гроші, то їм буде легше зрозуміти, звідки беруться гроші на наркотики. Якщо дитина використовує «метод» шантажу, то він «ображається» спочатку на одного з батьків, якщо результат не отримано, починає ображатися на іншого.

Проституція і відверте здирництво. Зустрічаються, але не дуже часто. Дівчатка починають займатися проституцією найчастіше на пізніх стадіях розвитку наркоманії, коли втрачають чарівність і привабливість, що не дозволяє їм крутити динамо. Хлопчики починають випрошувати гроші на сигарети або на квиток в метро так само тільки тоді, коли інші форми видобутку грошей перестають у них виходити.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn