+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як зняти ломку від спайса

Різні курильні суміші під загальною назвою спайс багато хто вважає «легкими» наркотиками і ставляться до них з усією безтурботністю. Насправді, легкі наркотики – це міф, і спайс служить тому чудовою ілюстрацією. Всього лише кілька прийомів небезпечної наркотичної речовини викликають звикання, наслідком якого є болісний абстинентний синдром.

Не затягуйте з лікуванням залежності від спайса

Шкода, яку завдає організму куріння спайса, очевидна: це порушення діяльності мозку, проблеми з серцем, депресія, апатія і схильність до суїциду. Якщо вас лякає перспектива катастрофічного руйнування особистості і важкі проблеми зі здоров’ям, як можна швидше звертайтеся до фахівців по наркологічну допомогу.

Як проходить лікування

На першому етапі лікування фахівці наркологічної клініки проведуть детоксикацію організму. Ця процедура зніме ломку, усуне виражені симптоми спайс-абстиненції, виведе з організму токсини і впорається з фізичним прагненням до паління небезпечних сумішей. Після цієї процедури ваш організм перестане відчувати потребу в Спайсі, проте психологічна тяга до нього залишиться незмінною.

Для того, щоб подолати бажання вживати наркотики, необхідна допомога професіоналів центру реабілітації.

Повернення в тверезе суспільство без стресів

Адаптуватися в тверезому суспільстві вам допоможе програма соціалізації, яка дозволить без проблем влитися в нормальне життя. Досвідчені фахівці центру реабілітації повернуть вам впевненість в собі і своїх силах, відновлять зруйновані наркотиками стосунки з родиною та близькими людьми, допоможуть налагодити нові безпечні контакти і орієнтують на абсолютну тверезість в майбутньому.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn