+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як змінюється ваше тіло, коли ви перестаєте вживати алкоголь

Є ряд причин, за якими люди кидають вживати алкоголь. Іноді це пов’язано із загостренням симптомів похмілля. В інших випадках це відбувається тому, що алкоголь впливає на їх роботу або сімейне життя, і вони хочуть взяти ситуацію під контроль. Деякі люди припиняють вживання алкоголю до того, як вживання алкоголю починає викликати серйозні проблеми. Якою б не була причина, відмова від алкоголю справляє помітний вплив на організм. Це особливо актуально, якщо ви раніше багато пили або зловживали алкоголем протягом тривалого часу. Спочатку буде складно впоратися з наслідками, тому зверніться за допомогою до фахівців з реабілітації. Однак у міру того, як ви звикнете до тверезості, ви, ймовірно, будете отримувати задоволення від змін в своєму тілі.

Чого очікувати, коли ви перестанете пити.

Детоксикація може бути важкою. У перші 48 годин після припинення вживання алкоголю у вас можуть спостерігатися регулярні симптоми похмілля або сильні симптоми відміни. До останніх відносяться підвищення артеріального тиску, потовиділення і тремор, а також звичайна нудота і головний біль. Для деяких людей синдром відміни може бути небезпечним, і його краще проводити під наглядом лікаря.

Коли ви перестанете пити, ви також захочете алкоголь, тому що ваше тіло помітить, що він зник. Залежно від того, скільки ви зазвичай п’єте, тяга може тривати тижнями, місяцями або навіть роками. Проте, найсильніша тяга виникає приблизно через 72 години після останнього напою, а потім починає вщухати. Згодом ваше тіло звикне функціонувати без алкоголю. Коли це станеться, ви почнете помічати інші речі.

Ви втратите кілька кілограмів.

Швидше за все, ви ніколи не переставали думати про калорії в ваших напоях. Алкоголь містить багато цукру і калорій з дефіцитом поживних речовин. Крім того, він уповільнює метаболізм і сприяє збільшенню ваги. Вживання алкоголю також призводить до вживання солоної, жирної їжі. Якщо ви відмовитеся від алкоголю, ви будете споживати значно менше калорій і підвищите рівень енергії. Таким чином, у вас буде більше шансів бути фізично активним, і це допоможе вам скинути вагу.

Ваш сон покращиться.

Деякі люди вважають, що алкоголь допомагає їм краще спати. Це тому, що вони відчувають сонливість після склянки або двох вина. Однак алкоголь насправді заважає вам добре виспатися. Він порушує внутрішній годинник вашого тіла, і у тих, хто зловживає алкоголем, може розвинутися безсоння. Навіть якщо ви заснете, алкоголь може перешкодити вам засипати з швидким рухом очей. Це найбільш загальнозміцнюючий вид сну. Спочатку може бути складно заснути без алкоголю, якщо ви зазвичай пили перед сном. Однак, коли ви все ж заснете, якість сну покращиться, і ви відчуєте себе більш відпочившим.

Ваша шкіра покращиться.

Ви могли помітити, що алкоголь негативно впливає на вашу шкіру. Він зневоднює шкіру і робить її сухою. Це також може перешкодити шкірі отримувати необхідні їй поживні речовини. Це може привести до висипу, поганій текстурі шкіри і уразливості до сонячних променів. Це означає, що у вас можуть з’явитися зморшки і інші ознаки передчасного старіння.
Хороша новина в тому, що ваша шкіра покращиться, якщо ви перестанете пити. Після прийняття більш здорових методів ваша шкіра стане більш зволоженою. Багато людей виявляють, що їх шкіра починає виглядати краще за все через тиждень. Після місяця тверезості вони помічають більш чисту шкіру, рівніший тон і загальне сяйво.

Ваша імунна система стане сильніше.

Вживання алкоголю може послабити вашу здатність боротися з інфекціями. Якщо ви регулярно п’єте, ваша імунна система не отримуватиме необхідні їй поживні речовини. Алкоголь також знижує кількість лейкоцитів у вашому організмі, тому вам буде важче запобігти хворобам. Коли ви кинете пити, ваша імунна система прийде в норму і знову зможе захистити вас.

У вас буде менше головного болю.

Люди, які багато п’ють, часто відчувають головний біль. Це тому, що алкоголь викликає зневоднення, а це впливає на кровотік і кров’яний тиск в головному мозку. Відмова від алкоголю і питво більшої кількості води допоможуть позбутися від цих головних болів. Краще харчування і більше сну також можуть запобігти головній болі.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn