Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як збалансувати амбулаторне лікування

Однією з переваг програми амбулаторного лікування є те, що вона надає вам гнучкість, необхідну вам для відновлення, не нехтуючи своїми обов’язками вдома, на роботі чи в школі. Ви можете відпрацьовувати свої терапевтичні сеанси за своїм денним графіком. Однак збалансування амбулаторного лікування з повсякденним життям може бути складним завданням, особливо якщо ваш тижневий графік не узгоджується.

Ще однією проблемою амбулаторного лікування є те, що ви повинні практикувати тверезий спосіб життя, коли ви не на лікуванні. Іншими словами, ви повинні мати можливість управляти своєю залежністю без нагляду цілодобово та без вихідних. Центри лікування наркоманії надають різні рівні амбулаторної допомоги, щоб задовольнити ваші потреби та допомогти вам досягти ваших цілей відновлення.

5 порад щодо збалансування амбулаторного лікування

Визначте свої потреби у лікуванні

Не всі, хто страждає на наркоманію, потребують лікування на місці з цілодобовим наглядом. Отже, перед тим, як обрати програму реабілітації на наркотики чи алкоголь, спершу потрібно вирішити, чи зможете ви впоратися зі своєю залежністю без постійного догляду. Вам також потрібно визначити, чи є у вас якісь психічні стани, через які повині звернутись до лікувального центру. Визначивши свої потреби, ви оцінюєте, чи підходить вам амбулаторне лікування.

Пріоритетне лікування

Ваша робота, освіта чи сім’я є надзвичайно важливими. Однак ваша залежність повинна мати пріоритет над іншими частинами вашого життя. Інакше це може спричинити проблеми у всіх сферах. Майте на увазі, що амбулаторне лікування є лише тимчасовим. Пам’ятайте, що ви отримуєте професійну допомогу, щоб підтримувати здорові стосунки з родиною, друзями та колегами. Збалансувати амбулаторне лікування означає поставити його на перше місце, хоча б лише на кілька тижнів.

Встановіть реалістичний графік

Хоча зустріч з терапевтом п’ять днів на тиждень може бути корисною, вона може бути не практичною. Перш ніж призначити індивідуальні сеанси терапії, сядьте і подивіться на свій тижневий календар. Подивіться на все, чим ви зараз займаєтесь, включаючи:

  • Робочий розклад
  • Розклад занять
  • Сімейні обов’язки
  • Зобов’язання громади
  • Особисті зобов’язання

Далі вирішіть, яке зобов’язання ви можете тимчасово відкласти. Після того, як ви складете свій поточний графік, ви зможете вирішити, коли застосовувати час для лікування наркоманії. Вам також потрібно буде врахувати, коли ваш терапевт може зустрітися з вами. Переконайтеся, що ваш графік реалістичний і , що ви його можете взяти на себе щотижня.

Не нехтуйте своїм особистим життям

Легко настільки поглинутись терапією лікування наркоманії, що ви нехтуєте іншими важливими сферами свого життя. Пам’ятайте, що тверезий спосіб життя – це рівновага, а не чергова одержимість. Амбулаторне лікування дозволяє застосовувати те, що ви дізналися в терапії, для створення рівноваги у вашому житті. Отже, ви можете відновитись у реальному часі. Якщо ви витрачаєте весь час на лікування і ігноруєте свою сім’ю чи роботу, ви можете знову створити хаос. Це призводить лише до рецидиву.

Не напружуйтесь

Стрес, можливо, сприяв вашій залежності. Якщо так, то потрібно знайти способи зменшити стрес. По-перше, не засмучуйтесь щодо свого лікування. Одужання не відбувається за одну ніч. Це процес переходу від одного способу життя до кращого. Цей перехід може зайняти кілька тижнів, коли ви розгадаєте шкідливі звички, які призвели до вашої залежності. Глибоко вдихніть і дайте собі час вирости. Також надайте собі трохи місця для особистого часу та роздумів. Ваша подорож до одужання буде набагато приємнішою.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn