+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як залишатися тверезим після реабілітації

Переїзд в реабілітаційний центр є ключовим моментом у вашому житті. Це змушує вас пишатися собою за рішення змінити своє життя на краще. Під час реабілітації ви отримаєте добре структуроване середовище, призначене для відновлення подоби нормального життя. Однак перехід на повсякденне життя після реабілітації може бути страшним і приголомшливим, оскільки ви не знаєте, що буде далі. Тому дуже важливо мати деякі плани дій щодо того, як зберегти тверезість після реабілітації, щоб запобігти рецидиву.

Визначте особисті тригери

Велика частина підтримки тверезості після реабілітації або амбулаторної програми лікування вимагає від вас чесного ставлення до навколишнього середовища та людей навколо вас. Визначте середовище, місця, речі та ситуації, які можуть посилити ваші думки та тягу, пов’язані з вживанням речовин. Зазначивши зовнішні активатори, можливо, ви захочете визначити свої внутрішні тригери або почуття, думки та емоції, пов’язані з вживанням речовин.
Визначивши сигнали та тригери, ви можете створити план підготовки та уникнення їх. Найпоширеніші тригери серед наркоманів, що одужують, включають:

  • Стрес
  • Емоційний дистрес
  • Сигнали навколишнього середовища
  • Проблеми стосунків
  • Робота та фінансові проблеми
  • Люди, які все ще вживають ці речовини

Створіть мережу підтримки

Відновлюючись від залежності, найкраще визнати, що деякі ваші минулі стосунки були відверто токсичними. Незважаючи на те, що ви, можливо, припинили свої стосунки зі своїми друзями-алкоголіками або наркоторговцями, найближчі люди можуть сприяти рецидиву. Токсичні стосунки, такі як взаємозалежні стосунки з друзями, родиною або роботодавцями, можуть суттєво сприяти вашим шансам на рецидив.
Дуже важливо розвивати здорові стосунки з підтримуючими друзями та членами сім’ї, на яких ви можете спертися на підтримку. Незважаючи на те, що ваші стосунки можуть бути пошкоджені, пошук програми сімейної терапії в може допомогти вам відновити розірвані стосунки.

Розробити структуровану процедуру

Налагоджений та організований спосіб життя допоможе вам зосередитись на життєвих цілях. З іншого боку, неорганізований спосіб життя може перешкодити вам одужати.
Залишатися тверезим – пріоритет. Однак зосередження на своїх цілях може відволікти вас від спроб зловживання наркотиками та допоможе зберегти тверезість після реабілітації.
Тому надзвичайно важливо розробити структурований щоденний та тижневий розпорядок дня під час пошуку методів лікування наркоманії та дотримуватися цього.

Розвивайте звички здорового способу життя

Тривале зловживання наркотиками може вплинути на ваше здоров’я; тому на той момент, коли ви переживаєте одужання, важливо надати пріоритет догляду за собою та переконатися, що у вас є сили залишатися тверезими. Деякі здорові звички включають:

  • Регулярно виконувати вправи
  • Виділення часу для своїх захоплень
  • Вживання звичайної, збалансованої їжі
  • Отримайте достатній і якісний сон
  • Практикуйте уважність та йогу


Пошук фінансової тверезості після реабілітації

Люди, які одужують від наркоманії, часто мають фінансові проблеми. Деякі не можуть виконувати свої обов’язки на своєму робочому місці; інші не можуть зберегти зайнятість, тоді як одні не можуть відповідально розпоряджатися своїми грошима.

Ці фінансові проблеми є важливими чинниками для рецидиву, і хоча зміни можуть не відбутися за одну ніч, можна привести свої фінанси в порядок, зробивши кроки. Зверніться до свого консультанта з реабілітації за покликанням, який допоможе вам вдосконалити свої навички пошуку роботи. Отримавши роботу, важливо створити бюджет і почати відповідально розпоряджатися своїми фінансами.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn