+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як вживають героїн

Якщо ви або кохана людина стикаєтесь із вживанням наркотичних речовин або залежністю, зверніться до служби довіри до служби зловживання речовинами та психічного здоров’я , щоб отримати інформацію про служби підтримки та лікування у вашому районі.

Героїн – наркотик, що викликає сильну залежність і застосовується різними способами. На додаток до класичного методу ін’єкції, його можна нюхати та палити, залежно головним чином від чистоти препарату та уподобань користувача.

Героїн можна вводити у вену або м’яз. Його можна палити в люльці, змішувати з марихуаною або звичайною сигаретою. Його дим можна вдихати через соломинку – процес. У вигляді порошку його можна нюхати

Люди, які вживають ін’єкційні препарати героїну, відчувають ефекти найшвидше. Коли героїн виходить на основний план, люди зазвичай можуть відчувати ейфорію протягом 7–8 секунд. Коли його палять, люди, як правило, відчувають його пікові ефекти через 10–15 хвилин.

Дослідження показують, що ін’єкція – це спосіб введення, який обирає приблизно половина людей, які вживають героїн

Героїн – наркотик, що викликає сильну залежність, як би його не приймали

За даними героїн вищої чистоти, який можна нюхати або курити, також приваблює людей, які щойно почали приймати героїн і які можуть бути ін’єкційними наркоманами.

Споживачі ін’єкцій героїну, як правило, мають більш високий рівень звикання або залежність від наркотику порівняно з тими, хто його нюхає або курить. Споживачі ін’єкцій, як правило, вживають частіше і швидше розвивають толерантність до препарату.

Незалежно від того, як вживають героїн – вводять, нюхають або курять – він викликає звикання, частково завдяки розвитку толерантності до препарату, який вимагає більших доз для досягнення тих самих результатів.

Незабаром після ін’єкції героїну люди повідомляють, що відчувають приплив або “прилив” ейфорії, сухість у роті, приплив до шкіри та відчуття тяжкості в кінцівках. між сонливістю та неспанням, під час яких психічне функціонування стає туманним.

Ті, хто нюхає або курить героїн, можуть не відчувати інтенсивного пориву, який відчувають споживачі ін’єкцій, але відчуватимуть ті самі та інші ефекти. Традиційно більшість людей, які звертаються за лікуванням зловживання героїном, ін’єктували наркотики, але наявність чистого героїну створило перехід до нюхання та куріння наркотиків, особливо серед молоді.

Процес підготовки героїну до ін’єкцій може стати ритуалом для тих, хто вирішить відмовитись від наркотиків. Подібно до того, як те, як носіння, запалювання та тримання сигарети стає частиною ритуалу для людей, які вживають тютюн, підготовка до інєкції з героїну може стати дуже ритуальною.

Героїн поставляється в порошкоподібній або смолеподібній формі, тому в природному стані його не можна вводити безпосередньо в організм, його потрібно спочатку змінити в рідку форму. Як правило, героїн поміщають у ложку, змішують з рідиною та нагрівають. Іноді використовують лимонну кислоту, оскільки вона допомагає розщеплювати героїн. Героїн, лимонна кислота та вода нагріваються в ложці за допомогою запальнички або свічки, поки вона не зріджується.

Деякі люди покладуть у ложку сигаретний фільтр або щільно скручений кульку бавовни і дають йому вбрати рідину. Потім вони втягуватимуть рідину у шприц через фільтр для усунення домішок.

Потім люди зав’язують пояс або шнурок навколо плеча, щоб вени виділялися так само, як це робить флеботоміст джгутом, коли бере кров для медичного обстеження. Коли процес перетвориться на ритуал, люди почнуть викладати на показ свої «роботи» – героїн, шприц, ложку, запальничку, фільтр або бавовну, ремінь, лимонну кислоту, воду та спиртові тампони – і розміщувати в порядку використання.

Спиртовий тампон використовується для очищення ложки та місця ін’єкції на тілі. Більшість людей починають з введення героїну в руку, оскільки це найпростіший метод, але, коли їх вени руйнуються або пошкоджуються, вони вводять ін’єкції в інші області – за коліна, між пальцями ніг або в шию.
Наслідки вживання героїну

Передозування героїну пригнічує частоту серцевих скорочень і дихання. Люди, які передозували, повинні бути врятовані медичним персоналом або їм наданий Наркан (Налоксон), ліки, що блокує дію героїну. Толерантність та фізична залежність від препарату розвиваються швидко, а симптоми абстиненції виникають, коли препарат не приймається. Залежність може слідувати, причому пошук та вживання наркотику стає головним напрямком життя людини.

Люди, які вживають ін’єкційні наркотики, включаючи героїн, мають високий ризик ВІЛ, гепатиту В та гепатиту С

Але ті, хто палить або нюхає героїн, також мають підвищений ризик ВІЛ / СНІДу та гепатиту, оскільки вони частіше мають незахищений секс, перебуваючи під впливом.

Жінки, які вживають героїн під час вагітності, передають препарат своєму плоду через плаценту, внаслідок чого дитина народжується залежно від препарату, що призводить до синдрому абстиненції новонароджених. Вони також мають ризик спонтанного аборту під час вагітності.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on vk
Share on telegram
Share on odnoklassniki
Share on whatsapp
Share on email
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn