+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Шкода від вживання героїну

Якщо ви або кохана людина стикаєтесь із вживанням наркотичних речовин або залежністю, зверніться до служби довіри до служби зловживання речовинами та психічного здоров’я , щоб отримати інформацію про служби підтримки та лікування у вашому районі.

Вживання, зберігання та росповсюдження героїну та інших наркотиків є противозаконим та несе за собою кримінальну відповідальність

Вживання героїну є дуже шкідливим для здоров’я людини. Героїн є потужним наркотичним засобом, який швидко проникає в мозок та викликає відчуття ейфорії та релаксації. Однак, воно також може призвести до безлічі проблем зі здоров’ям.

Перш за все, героїн може спричинити серйозні проблеми з диханням, що можуть призвести до ускладнень з легенями та серцем. Крім того, вживання героїну може призвести до зниження імунітету та збільшення ризику зараження інфекційними захворюваннями.

Героїн також може мати негативний вплив на психічне здоров’я людини. Його вживання може призвести до депресії та тривожних розладів, а також зростання ризику самогубства та інших психічних проблем.

Крім того, вживання героїну може призвести до розвитку залежності, що може мати серйозний вплив на життя людини та її близьких. Залежність від героїну може призвести до фізичної та емоційної залежності, що може важко лікувати.

Узагалі, вживання героїну є небезпечним та незаконним. Якщо ви або хтось з вашого оточення стикається з проблемами, пов’язаними з наркотиками, варто звернутися до медичних фахівців чи соціальних служб для отримання допомоги.

Наслідки вживання героїну

Передозування героїну пригнічує частоту серцевих скорочень і дихання. Люди, які передозували, повинні бути врятовані медичним персоналом або їм наданий Наркан (Налоксон), ліки, що блокує дію героїну. Толерантність та фізична залежність від препарату розвиваються швидко, а симптоми абстиненції виникають, коли препарат не приймається. Залежність може слідувати, причому пошук та вживання наркотику стає головним напрямком життя людини.

Люди, які вживають ін’єкційні наркотики, включаючи героїн, мають високий ризик ВІЛ, гепатиту В та гепатиту С

Але ті, хто палить або нюхає героїн, також мають підвищений ризик ВІЛ / СНІДу та гепатиту, оскільки вони частіше мають незахищений секс, перебуваючи під впливом.

Жінки, які вживають героїн під час вагітності, передають препарат своєму плоду через плаценту, внаслідок чого дитина народжується залежно від препарату, що призводить до синдрому абстиненції новонароджених. Вони також мають ризик спонтанного аборту під час вагітності.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn