+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як вживання опіоїдів впливає на серце.

Загальновідомо, що вживання опіоїдів може бути небезпечним. Хоча призначені опіоїди можуть принести вкрай необхідне полегшення пацієнтам, які страждають від сильних болів, вони також представляють ризик. Якщо ви або кохана людина залежні від опіоїдів, вам слід знати, що можуть виникати інші проблеми зі здоров’ям. Вам потрібно отримати професійну допомогу в лікуванні опіоїдної залежності та вирішенні супутніх проблем зі здоров’ям.

За даними Національного інституту статистики зловживання наркотиками, близько чверті пацієнтів, яким призначають опіоїди, зловживають ними. Потім є ті, хто зловживає цими препаратами, хоча в даний час у них немає рецепта або він ніколи не був. Як наслідок, через зловживання опіоїдами помирає багато людей .

Опіоїди, швидше за все, викликають звикання. Навіть люди, які перебувають під наглядом лікаря, мають ризик розвитку залежності. Однак використання таких наркотиків, як героїн, оксикодон та гідрокодон, може мати інші серйозні наслідки. Наприклад, це може вплинути на здоров’я вашого серця незалежно від того, виписуєте ви рецепт чи ні. Для наркоманів ризики ще більш серйозні, оскільки навряд чи вони часто отримуватимуть медичні огляди. Опіоїди також мають ще більший вплив на серце, якщо у вас є наявна серцево-судинна проблема. Для людей, які стикаються з опіоїдною залежністю, тут багато на карту поставлено.

Якщо контролювати свою залежність, це може допомогти вам краще керувати як своїм психічним станом, так і своїм фізичним здоров’ям. Давайте детальніше розглянемо зв’язок між вживанням опіоїдів та здоров’ям серця.
\

Можливий вплив опіоїдів на серце.

Дослідники стверджують, що використання опіоїдів, що відпускаються за рецептом, протягом тривалого часу може завдати шкоди серцю. Одне дослідження показало, що пацієнти, які приймали опіоїди, мали на 65 відсотків більше шансів померти від проблем із серцем, ніж ті, хто приймав неопіоїдні знеболюючі препарати.

Деякі проблеми, які можуть виникнути у довготривалих споживачів, включають:

  • Пригнічена функція серцевого м’яза. Опіоїди самі по собі не заважають серцевому м’язу змушуватись до сильного скорочення. Однак на скорочення м’язів може вплинути при застосуванні опіоїдів з бензодіазепінами, такими як валіум. Деяким людям, які мають хронічні захворювання, призначають обидва препарати. У людей з такими серцевими проблемами, як кардіоміопатія, опіоїди та бензодіазепіни можуть прискорити серцеву недостатність.
  • Вживання опіоїдів, як за рецептом, так і протизаконно, може спричинити уповільнення пульсу. Це тому, що опіоїди уповільнюють синусові вузли, частину серця, відповідальну за генерацію електричних імпульсів. Зазвичай брадикардія не є симптоматичною, але може ускладнити фізичні навантаження.
  • Миготлива аритмія. Іншим можливим ефектом вживання опіоїдів є швидкий і нерегулярний серцевий ритм. Це трапляється, коли опіоїди порушують електричні сигнали в передсердях, верхніх серцевих камерах серця. Миготлива аритмія збільшує ризик серцевого нападу та інсульту.
  • Шлуночкова тахікардія. Метадон і бупренорфін можуть спричинити явище, яке називається подовженням інтервалу QT. Це може призвести до небезпечної форми шлуночкової тахікардії або швидкого, ненормального пульсу. Це характеризується сильним запамороченням, втратою свідомості, спричиненою падінням артеріального тиску та раптовою смертю.
  • Деякі споживачі опіоїдів відчувають розширення судин. Це призводить до низького кров’яного тиску, який у важких випадках може позбавити серце та мозок необхідного кисню.
  • Інфекційний ендокардит. Це різновид серцевої інфекції. Найбільш імовірно, це трапляється у людей, які зловживають ін’єкційними опіоїдами. Інфекції часто трапляються в клапанах серця, коли бактерії та грибки з місця ін’єкції потрапляють у судини. Якщо пацієнт вчасно не пройде курс антибіотиків, їм може знадобитися заміна клапана. Запасні клапани більш схильні до зараження. Якщо людина не контролює порушення вживання, їй може знадобитися більше операцій. Якщо його не лікувати, інфекційний ендокардит може призвести до летального результату.

Навіть короткочасне зловживання опіоїдами може негативно позначитися на роботі серця. Неправильне використання, передозування та абстиненція негайно впливають на серце. Передозування опіоїдів пригнічує центральну нервову систему, і це може спричинити зупинку серця. Тим часом під час відміни у деяких людей спостерігається прискорене серцебиття та підвищення артеріального тиску. Рівень адреналіну також може зростати, і це може зробити серце нестабільним.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn