+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як встановлення цілей може допомогти вам досягти відновлення.

Цілі вживання алкоголю та наркотиків не працюють.

Наркомани часто ставлять цілі, що до вживання алкоголю або наркотиків: я перестану вживати наступного тижня; Я вип’ю лише п’ять напоїв протягом усіх вихідних; Я питиму лише вино та пиво; Я ніколи не буду використовувати голку. Для більшості залежних людей ці цілі ніколи не працюють. Вибір такого рішення не є можливим, оскільки хвора частина мозку є частиною, яка робить здоровий вибір. Справжній наркоман не зможе досягти цілей, пов’язаних з пияцтвом або наркотиками.

Цілі, які роблять роботу, це цілі відновлення. Це більш широкі цілі, більший погляд на життя. Коли речовини, що викликають залежність, покидають тіло, мозок швидко заживає, і з’являється бачення щасливого, продуктивного життя.

Що працює: Цілі відновлення.

Подумайте про конкретні цілі – короткострокові цілі, які можна отримати за лічені місяці, і довгострокові цілі, які досягаються більш поступово. Наприклад, конкретною короткостроковою метою відновлення може бути збалансоване харчування під час обіду. Більш довгостроковою метою може бути навчитися готувати вишукані страви. Зверніть увагу, як жодна ціль взагалі не має нічого спільного з наркотиками чи алкоголем. Зверніть увагу, що метою є не “харчуватися здорово”, а більш конкретна мета.

Переконайтесь, що цілі реалістичні. Не ставте перед собою ціль, яку не збираєтеся змогти втримати. Це може викликати розчарування та стрес. Наприклад, якщо ви ставите собі за мету придбати житло протягом шести місяців, а у вас поганий кредитний рейтинг вам бракує грошей і немає роботи, яка може бути реальною для купівлі житла. Це можливо, але не налаштовуйте себе на провал. Короткотерміновою метою може бути влаштування на роботу протягом трьох місяців із середньостроковою метою – покращити ваш кредитний стан та довгостроковою метою – придбання будинку.

Ви можете попросити фахівців про допомогу з постановкою цілей. Терапевти, довірений друг або член родини можуть допомогти вам вийти на шлях. Ви також можете мати контактний контакт для підзвітності, коли будете робити кроки до своєї мети. Коли ви будете телефонувати? Які веб-сайти ви будете досліджувати? Скільки разів ви тренувались минулого тижня? Переконайтесь, що ваші цілі конкретні, реалістичні та що у вас є хтось, хто може бути у вашій команді, коли ви рухаєтесь уперед у своєму дивовижному новому житті.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn