+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як поговорити з дитиною про алкоголь і тютюн?

Профілактика – це не одноразова бесіда, в якій батьки інформують дитину, сподіваючись, що після цього дитина зробить правильний вибір. Однією лише інформації недостатньо, оскільки досвід молодих людей і їх нервова система (точніше, передня частина кори головного мозку) ще не повністю розвинена, щоб засвоювати ці відомості і порівнювати їх з іншими, які надходять ззовні: наприклад, рекламою, тиском друзів і уявною відсутністю альтернатив.

Здебільшого профілактика – це довгострокове створення і підтримання довірчих відносин між батьками і дитиною, в яких батьки послідовно дотримуються несхвальної позиції щодо вживання підлітком одурманюючих речовин.

Найчастіше довірчі відносини виникають, якщо батьки дотримуються т.зв. авторитетного стилю батьківства. Авторитетний стиль батьківства має на увазі, що, з одного боку, батьки добрі, чуйні, які розуміють, однак з іншого, вони встановлюють чіткі правила і чекають від своєї дитини послідовної зрілої поведінки відповідно до свого віку.

Наприклад, такі батьки дозволяють дитині вибрати, на які тренування ходити, але в той же час вимагають, щоб дитина завжди приходила на тренування вчасно, ввічливо поводилася з іншими, по можливості займалася так, як цього вимагає тренер, і відповідала за інші свої вчинки . Дослідження показують, що такий стиль батьківства найкращим чином сприяє розвитку самоконтролю у дитини і найкраще готує його до подальшого життя.

Набагато важливіше, ніж інформація про речовини, що викликають залежність, загальне порозуміння і правило про те, що в сім’ї не дозволяється прийом алкоголю і тютюну неповнолітніми. Це правило різним дітям можна пояснити різними способами, відповідно до їх віку і здатністю вас зрозуміти.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn