+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як кинути курити?

Не думаю, що варто вдаватися в подробиці, як, для чого і чому люди отруюють своє життя нікотином – ця тема і так дуже об’ємна і вимагає окремого висвітлення та обговорення. А поки мова піде про те, як же все-таки позбутися від цієї згубної звички. Позбавлятися треба, тому що розмах лиха давно вже прийняв масштаби світового значення. Сказати, що це погано – нічого не сказати. Цивілізований світ захопила проблема, і потрібно хоча б спробувати знайти вихід з цієї ситуації.

Щороку в світі від нікотину помирає 4 000 000 чоловік. Чотири мільйони – вдумайтеся в цю цифру, вона катастрофічна! Куріння – причина багатьох невиліковних захворювань – і раку в тому числі. Чи варто труїти себе, чи варта гра свічок?

Очевидно, що ні. Однак, залежність від сигарет – фізіологічна і психологічна – долається з великими труднощами, і не в кожного вистачить сили волі, щоб чинити опір вбиває звичкою.

Способів кинути курити дуже багато, головне, на чому сходяться медики і обивателі – залежність від нікотину – це хвороба, яка потребує лікування. Поговоримо про методиках – придатних і не дуже. Що можуть запропонувати нам фахівці?

Клінічний метод

Вибирають люди, які не в змозі відмовитися від сигарет навіть на короткий час, чия залежність робить їх не інакше, як рабами нікотину. У клініці, крім психологічної допомоги, здійснюють плавне медикаментозне лікування, яке має назву «замісної терапії». Це означає, що пацієнт отримує нікотин, але в меншій кількості і альтернативними способами (пластирі, таблетки та ін.)

Домашній спосіб

Включає в себе ті ж заміщаючі препарати, однак, реципієнт не ізольований від навколишнього світу, тому що в силах сам себе контролювати. У хід йдуть нікотинові жуйки, пластирі, гомеопатичні препарати, а також електронні сигарети.

Метод психологічного впливу

У хід йде всіляка література, якої сповнений інтернет, зокрема – відомий Аллен Карр. Так само можна спробувати заняття з психологом – індивідуальні та групові. Прихильники цього методу виключають можливість фізіологічної залежності від сигарет. Даний спосіб так само має своїх прихильників і користується чималим успіхом.

Що робити в подальшому – кожен вирішує сам. Якщо якийсь спосіб не приніс результатів, не варто впадати у відчай, потрібно пробувати і вибирати по собі. Не важливо, скільки часу піде на позбавлення від шкідливої ​​звички, тому що здоров’я і довголіття того варті.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn