+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як контролювати свої негативні думки

Ми всі стикалися з часом, коли нас переслідували негативні думки. Багато з нас, що одужують, можливо, задавалися питанням, як ми можемо зупинити ці негативні думки.

Зупинка думки – це інструмент, який використовується для блокування небажаних або негативних думок та перенаправлення їх на більш позитивну та реалістичну думку. Ви виявите, що зупинка думок часто є корисною навичкою, яку обговорюють та досліджують в індивідуальних консультаціях.

Зупинення думок може бути ефективним навиком подолання для боротьби з тими непрошеними, негативними чи нав’язливими думками, які можуть перемогти під час відновлення залежності, такими як думки про вживання, тривожні думки, депресивні думки, спогади про використання або спогади про минулу травму.

Замість того, щоб роздумувати про небажані думки, практикуючи деякі наведені нижче техніки зупинки думок, можуть допомогти вам розвинути психічну дисципліну та загальне здорове та щасливе життя.

  1. Визнання думок – Помічаючи свої думки та розпізнаючи негативні моделі думок, ви можете змінити їх або те, як ви з ними поводитесь. Зверніть увагу на ваше оточення. Що ти робиш саме в цей момент? Ким ти оточений? Чи сприяють ці фактори вашим негативним думкам? Візьміть до уваги власні основні переконання, щоб допомогти вам зрозуміти, чому ви можете відчувати ці думки.
  2. Поговоріть з думкою – скажіть думкам «ЗУПИНИСЬ» вголос. Спробуйте сказати собі: “Я чую цю думку, це нормально мати цю думку, але я не збираюся її слухати”. Це служить нагадуванням про те, що ти контролюєш її, а не вона тебе.
  3. Поговоріть з людиною, якій ви довіряєте – можливо, це терапевт, батько, друг, член сім’ї чи кохана людина. Поділившись своїми небажаними думками з кимось іншим, ви можете почути, як ви вимовляєте цю думку вголос, і даєте собі можливість отримати зворотний зв’язок та підтвердження того, що ви переживаєте.
  4. Уважність – ловіть собі ці думки і змушуйте свій розум позитивно пам’ятати; можливо, це спогад про розслаблюючі канікули чи щасливий спогад з коханими. Використовуйте всі п’ять почуттів, щоб розповісти собі всю історію. Як ця пам’ять звучала, відчувалась, відчувала запах, смак і вигляд?
  5. Ведення журналу – записування небажаних думок дає вам можливість також записати будь-які докази, що підтверджують думку, докази, що суперечать думці, і здатність визначити більш збалансовану думку.

Якщо ви задумалися, як я можу зупинити ці негативні думки? Нагадуй собі, думки не є реальністю. Негативність може домінувати в нашому розумі, але це лише за умови, чи ми дозволимо це зробити. Поверніть свою владу і пам’ятайте, хто керує вами.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn