+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як безпечно перестати пити алкоголь.

Алкоголь викликає звикання та важко безпечно перестати пити без професійної допомоги. Тому алкоголіки завжди повинні звертатися за допомогою до детоксикації, оскільки симптоми абстиненції можуть бути сильними та болючими. Вони також повинні отримувати професійну допомогу протягом всього процесу відновлення, оскільки детоксикація – це лише початок.

Людям, які страждають від вживання алкоголю, потрібні безпечні способи уникнути рецидивів або заміни однієї залежності на іншу. Якщо алкоголь викликає проблеми у вашому житті, ви можете задатися питанням, як безпечно кинути пити алкоголь. У цій статті ви знайдете кілька корисних порад, але вам слід звернутися до спеціаліста з лікування, щоб отримати персоналізовану пораду.

Уникайте спокуси пити.

На ранніх стадіях одужання найкраще уникати ситуацій, коли є спокуса випити. Це може означати припинення вечірок на якийсь час або відвідування ресторанів, де не подають алкоголь. Якщо ви зазвичай пили в певний час доби, вам слід запланувати щось інше на цей період. Якщо ви зазвичай випивали з колегами після роботи, натомість ви можете зустрітися з друзями в кіно або взяти урок танців. Біг або відвідування тренажерного залу також можуть допомогти заповнити час. Іншим аспектом уникнення спокуси є ідентифікація та управління вашими тригерами. Якщо певні люди чи емоції змушують вас пити, вам потрібно розробити нові, здорові механізми подолання.

Повідомте інших про ваші плани.

Одним із перших кроків у відмові від вживання алкоголю є розповідь людям, яким ви довіряєте, про те, що ви маєте намір робити. Система підтримки буде дуже важливою, якщо ви хочете уникнути бажання пити після детоксикації та реабілітації. Ваші близькі можуть допомогти вам лише тоді, коли вони знають, що ви переживаєте. Ви можете звернутися до них, коли відчуєте, що вам потрібно випити. Вони також можуть подбати про вас на заходах, де подаватимуть алкоголь. Якщо ви не хочете бути поруч із алкоголем, вони можуть вас попередити, щоб ви могли вирішити, чи брати участь. Якщо ви не думаєте, що зможете довіритись родичу чи другові, знайдіть терапевта чи спонсора.

Розвивайте нові захоплення.

Коли люди перестають пити, вони часто опиняються з часом на руках. Якщо цей час не наповнений позитивною діяльністю, вони можуть піддатися бажанням випити. Якщо ви хочете досягти успіху у своїй спробі безпечно кинути пити, вам потрібно знайти нові захоплення. Зайнятість може допомогти вам уникнути рецидивів. Можливо, вам знадобляться численні захоплення, щоб зайняти вас, залежно від того, скільки вільного часу у вас є. Деякі люди вважають корисним проведення ранкових та вечірніх занять.

Нагороджуй себе, коли досягаєш успіху.

Важко змінити спосіб життя. Кинути пити та прийняти здоровіші практики вимагає дисципліни. Важливо бути терплячим до себе, коли ви проскакуєте. Однак вам також потрібно винагороджувати себе, коли ви робите успіхи у правильному напрямку. Ставте собі короткотермінові цілі та лікуйте себе, коли їх досягнете. Можливо, ви можете спробувати триматися тверезим протягом тижня, а потім спробувати пройти місяць, не пивши. Оскільки ви заощадите гроші, коли кинете пити, ви можете використати ці гроші на новий наряд або спа-день.

Будьте готові керувати вашими потягами.

Тяга до алкоголю може виникнути в будь-який час. Зазвичай вони виникають у хвилях від 20 до 30 хвилин, та вам потрібно знайти щось, щоб заповнити час. Якщо ви не вживете заходів обережності, ви можете поступитися цій тязі.

Зверніться за професійною допомогою, щоб безпечно перестати пити.

Якщо ви намагалися кинути пити самостійно, але у вас не вийшло, не здавайтеся. Багато людей можуть подолати свою залежність, коли звертаються за професійним лікуванням. Це тому, що вони отримують можливість зрозуміти основні фактори, що лежать в основі їхньої залежності. Незалежно від того, чи маєте ви справу з травмою, розладом настрою чи надмірним стресом, ви можете вирішити ці проблеми та знайти стратегії їх управління. Коли ви цілісно підходите до свого здоров’я та добробуту, ви зможете кинути пити.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn