+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Як алкоголь впливає на здоров’я

Багато з нас вживають алкоголь, щоб відпочити та поспілкуватися. Алкоголь може стати частиною здорового способу життя, якщо ви п’єте помірковано, а також займаєтесь спортом та добре харчуєтесь. Але надмірна кількість алкоголю може вплинути на ваше фізичне та психічне здоров’я.

Чому алкоголь є проблемою для здоров’я.

Багато людей вживають алкоголь у кількості, яка шкодить їх здоров’ю. Цей вид пиття може спричинити смерть, хвороби, травми та є головним фактором погіршення стану здоров’я та соціальної шкоди.

Жоден рівень вживання алкоголю не може вважатися безпечним для всіх. Щоб зменшити ризик заподіяння шкоди, пов’язаної з алкоголем, або здоров’я для здорових чоловіків та жінок, пийте не більше 10 стандартних напоїв на тиждень та не більше 4 стандартних напоїв в один день. Стандартний напій – це банка пива, 100 мл вина або 30 мл алкогольних напоїв.

В даний час принципи переглядаються, щоб відобразити найкращі наявні докази щодо наслідків вживання алкоголю для здоров’я.

Однак деяким людям потрібно бути більш обережними. Ви переживаєте більший ризик заподіяння алкоголем шкоди, якщо ви займаєтесь ризикованою діяльністю, наприклад, керуєте автотранспортом або працюєте з механізмами, якщо вам менше 18 років, якщо вам старше 65 років, або якщо ви приймаєте інші ліки чи наркотики.

Під час вагітності жоден рівень пиття не вважається безпечним для дитини.

Надмірне вживання алкоголю може призвести до короткочасних травм або захворювань. Наслідки також можуть накопичуватися, шкодячи здоров’ю протягом усього життя.

Короткочасний вплив алкоголю на здоров’я

Майже третина людей випиває більше, ніж слід, за один раз. У короткостроковій перспективі вживання занадто великої кількості алкоголю може призвести до:

  • запаморочення
  • відсутність судження
  • втрата координації
  • втрата пам’яті
  • блювота
  • головний біль і похмілля
  • випадкові травми (собі або іншим)
  • потрапляння в ДТП
  • навмисне заподіяння шкоди собі чи іншим
  • отруєння алкоголем (що може призвести до летального результату)

Тривалий вплив алкоголю на здоров’я

Вживання більше 2 стандартних напоїв на день може серйозно вплинути на ваше здоров’я протягом усього життя. Це може призвести до залежності, особливо у людей, які страждають депресією чи тривогою, і може збільшити ризик самогубства.

Ось як регулярне рясне пиття може вплинути на ваш організм в довгостроковій перспективі.

Мозок: надмірна кількість алкоголю може вплинути на вашу концентрацію уваги, настрій та пам’ять. Це збільшує ризик інсульту та розвитку деменції.

Серце: рясне пиття підвищує кров’яний тиск і може призвести до пошкодження серця та інфарктів.

Печінка: вживання 3–4 стандартних напоїв на день збільшує ризик розвитку раку печінки. Тривале пияцтво також підвищує ризик цирозу печінки (рубців) та смерті.

Шлунок: вживання навіть 1-2 стандартних напоїв на день збільшує ризик раку шлунка та кишечника, а також виразки шлунка.

Плодючість: Регулярне рясне пиття знижує рівень тестостерону, кількість сперматозоїдів і фертильність у чоловіків. Для жінок надмірна кількість алкоголю може вплинути на їх менструацію.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn