+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Стадії наркоманії

Визначення 5 стадій наркоманії

Залежність від наркотиків або алкоголю виникає з багатьох причин, але незалежно від мотивації порушень вживання наркотичних речовин, хімічна залежність по-різному проявляється залежно від речовини, яка зловживається, і того, як кожна людина реагує на хімічну речовину. Варто зазначити, що кожен наркотик чи алкоголь мають емоційний та фізичний вплив на організм. Як правило, коли кожна особа вживає речовину, вона може не потрапити в залежність відразу. Хоча кожна людина і кожен випадок різні, більшість людей, які страждають від розладів вживання наркотичних речовин, проходять певну дорогу 5 стадій наркоманії.

Перший етап: візерунок

Однією з перших ознак виникнення залежності від наркотику є моделі, які споживачі починають демонструвати. Перше вживання речовини, що викликає звикання, наприклад героїну, може спонукати людини почати схему вживання. Пацієнт, якому призначили законний препарат, може збільшити дозування через сильне почуття ейфорії, яке вони відчувають. Незабаром з’являються схеми регулярного вживання речовини. З такою хімічною речовиною, як оксикодон, людина може мати сліди слідів на руці; мати кров’яні очі; страждав від надзвичайної втрати ваги і, безумовно, почати зловживати більшою кількістю наркотиків.

Другий етап: ризикове використання та необдуманість

Ризикове вживання та необдуманість є одним із 5 етапів наркоманії. У деяких випадках люди, які борються з розладами вживання наркотичних речовин, можуть поєднувати кілька наркотиків, таких як кокаїн або мет, для більш потужного ефекту. Це призводить до другої ознаки залежності – ризикованого вживання. Коли хтось вживає більше 1 препарату, який називається вживанням полі наркотиків, він значно підвищує ризик передозування зі смертельним наслідком. Тіло не призначене для заподіяння шкоди одній небезпечній хімічній речовині, не кажучи вже про декілька небезпечних хімічних речовин одночасно. Однак ризиковане вживання наркотиків включає не лише вживання наркотиків із застосуванням полімерів. Це може включати необдуману поведінку в поєднанні з частим вживанням речовин. Люди, які п’ють та їздять за кермом, є прикладами наслідків зловживання наркотиками, що впливає на інших.

Третій етап: толерантність

Через часте вживання люди, які зловживають шкідливими хімічними речовинами, можуть усвідомити, що рівень їх толерантності зріс. Люди можуть шукати більшу кількість речовини або експериментувати з іншими хімічними речовинами, що забезпечують подібні ефекти. Рівень толерантності може створити серйозні емоційні та фізичні наслідки, оскільки їх мозок змінився внаслідок зловживання речовиною. На даний момент він або вона можуть не мати змоги прожити день без речовини, повільно збільшуючи їх бажання вживати.

Четвертий етап: залежність

Четвертий етап залежності – це залежність. На цьому етапі люди мають розлад вживання наркотичних речовин. Вони часто приймають речовину і збільшують їх кількість, щоб підтримувати її. Крім того, люди, які страждають на залежність, переносять хворобливі симптоми абстиненції, якщо намагаються використовувати зменшення. Що стосується такої речовини, як кокаїн, що викликає тривогу та депресію, а також втрату ваги та безсоння, коли припиняють, багато хто продовжує зловживати хімічною речовиною, щоб уникнути цих симптомів.

Заключний етап: розлад

Кінцевою і найбільш шкідливою стадією є повномасштабний розлад вживання речовин. Це етап, коли життя та сім’я найбільше постраждали. Особа з розладом вживання наркотичних речовин може мати поведінкові проблеми, спричинені або пов’язані з їх додаванням.

Діти з розладами вживання наркотичних речовин можуть кидати школу, брехати, красти або ризикувати своєю безпекою у пошуках наркотиків. Інші стають бездомними, оскільки не можуть зберегти роботу або ходити до школи. В екстремальних ситуаціях жінки можуть вдаватися до нездорових стосунків. Деякі можуть вдаватися до проституції або продажу наркотиків іншим, щоб підсилити свій розлад.

Це найбільш шкідлива фаза, оскільки тіло і розум спустошені алкоголем, героїном, метамфетамінами або опіоїдами. Відбувається втрата контролю та неможливість здорового функціонування. Почуття безпорадності та замкнутості посилюється, і можна відчути відчай.

Втеча з 5 стадій наркоманії сьогодні

Незважаючи на порушення зловживання наркотичними речовинами, які пошкоджують розум і тіло і створюють складні стосунки, одужання можливо. Це можна зробити за допомогою реабілітаційних центрів та передових методів лікування. Щоб дізнатись більше про те, як уникнути 5 стадій залежності, незалежно від того, на якій із них ви перебуваєте, зверніться до лікаря сьогодні.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn