+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Втручання – як вони можуть допомогти людині, яка страждає від алкогольної залежності?

Ви чули, що втручання може бути хорошим способом переконати кохану людину, яка страждає на алкогольну залежність, звернутися за лікуванням? Так, вони є життєздатним рішенням не лише у випадках залежності від алкоголю, а й у будь-яких типах наркоманії та багатьох інших ситуаціях.

Однак не сприймайте все, що чуєте чи бачите по телевізору, як належне. Незважаючи на те, що втручання можуть бути корисними, для досягнення результатів вони потребують ретельного планування та підготовки. Для них є більше, ніж звичайна сцена, коли сім’я та друзі збираються разом, щоб відкрити очі наркоману.

Втручання в залежність від алкоголю поза стереотипами

Втручання – важливі події, створені друзями та родиною, щоб допомогти наркоману визнати свою проблему та прийняти допомогу. Їх слід ретельно планувати, оскільки безпосередність може підірвати їх успіх.

Учасникам важливо дотримуватися теми і уникати звинувачень, звинувачувати наркомана або говорити їм кривдні речі. Місце і час, коли все це відбувається, також важливі. Мабуть, найголовніше, щоб усі залучені люди зберігали позитивне ставлення.

Так, алкоголізм негативно впливає на поведінку, здоров’я та стосунки, але є рішення: детоксикація та реабілітація. І хоча це може бути непросто, ваша кохана людина має всіх вас, на кого можна розраховувати на підтримку та все, що їм може знадобитися.

Як організувати успішне втручання для тих, хто страждає алкогольною залежністю:

Щоб переконатися, що ваше втручання було успішним, корисно проконсультуватися зі спеціалістом або принаймні лікарем коханої людини. Вони проведуть вас через процес, який складається з кількох важливих етапів:

  • Зверніться до родини та друзів – вам знадобляться найближчі, щоб допомогти вам організувати втручання, а інші – щоб взяти участь і виконати план. Уникайте людей, які борються із власною залежністю, і тих, з ким ваша кохана людина ніколи не ладнала. Дотримуйтесь тих, хто щиро піклується і про кого піклується ваша кохана людина.
  • Сплануйте деталі – Визначтесь із часом, місцем та учасниками. Окресліть, як ви хочете, щоб все відбувалося. Як правило, прагніть до місця, яке ваш коханий знає і в якому вам комфортно. Що стосується часу, то краще ловити їх тверезими, або якомога ближче до тверезих. Нарешті, всі учасники повинні бути залучені та мати що сказати.
  • Виконайте домашнє завдання – Дізнайтеся про алкогольну залежність, відмову, детоксикацію та відновлення. Знайдіть поблизу центр відновлення, придатний для потреб вашої коханої людини. Погодьтеся з іншими, щоб переконатися, що ви дасте подібні рекомендації.
  • Підготуйте свої виступи – кожен учасник повинен пояснити, як залежність вашої коханої впливає на них. Не критикуйте їх за поведінку. Натомість покажіть їм, наскільки вони змінилися, як страждають ваші стосунки, як сильно ви сумуєте за ним старим. Нехай вони бачать, що ти страждаєш, вони тобі потрібні, ти хочеш, щоб їм стало краще, і ти готовий для цього з ними працювати.
  • Будьте готові простягнути руку – ваша кохана людина може шукати виправдання, щоб відкласти лікування. Можливо, у них є домашня тварина, яку вони мають доглядати, або вони не можуть доїхати до центру оздоровлення. Вони можуть не бачити ідеї пережити все самі. Запропонуйте піклуватися про свого вихованця, водити їх на терапію, брати участь у терапії разом з ними. Вони повинні бачити, що навіть якщо найстрашніші страхи матеріалізуються, хтось буде поруч із ними.
  • Встановіть межі – Іноді жорстка любов – це єдиний спосіб. Якщо ваша кохана людина відмовляється від лікування, всі учасники повинні взяти на себе зобов’язання припинити приймати та підтримувати свою залежність. Більше ні напоїв, ні позики грошей, ні прийняття виправдань. Вони можуть або виконати та отримати допомогу, або змиритися з наслідками.
  • Практика – Ви будете вирішувати делікатні питання, і речі можуть легко вийти з-під контролю. Щоб упевнитись, що цього не сталося, зійдітьсь хоча б раз і репетируйте те, що кожен хотів би сказати наркоману. Таким чином, коли ви насправді дійдете до цього, ви матимете уявлення, що сказати, і будете знати, коли зупинитись і дозволити комусь іншому взяти на себе розмову.
  • Підготуйтеся до найгіршого – втручання, сподіваємось, пройде добре і визначить, що ваша кохана людина прийме допомогу, але що, якщо цього не зробити? Ви всі повинні бути готові висвітлювати наслідки та застосовувати їх. Вам потрібно показати коханій людині, що у них немає альтернативи, крім прийняття лікування. Усі учасники повинні підтримувати один одного і не відступати або приймати виправдання.
  • Слідкуйте за своїм словом – якщо наркоман приймає лікування, ви всі повинні виконувати свої обіцянки і бути готовими до них. Якщо вони відмовляються від цього, вам слід перетворити свої погрози в реальність, показати їм, що ви мали на увазі те, що сказали.

Отримайте допомогу для себе та свого коханого в центрі відновлення.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn