+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

31 Травня – Всесвітній день без тютюну

Щороку 31 травня Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає Всесвітній день без тютюну. Він був створений для того, щоб привернути увагу більшої кількості людей про небезпеку та ризики для здоров’я, пов’язані з курінням тютюну, і зрештою, щоб припинити вживання тютюну в усьому світі.

Переважна більшість населення розвинених країн усвідомлює шкоду тютюну та куріння. Понад 7 мільйонів людей у ​​світі помирає лише від куріння тютюну. Багато з нас знають, що він вважається основною причиною раку горла та легенів, а також основним фактором ризику багатьох інших видів раку. Однак маловідомо, що куріння тютюну є однією з основних причин серцевих проблем і захворювань. Мета Всесвітнього дня без тютюну – висвітлити цю проблему.

Відомо, що вживання тютюну та пасивне куріння спричиняють близько 12% усіх смертей від серцево-судинних захворювань і є другою провідною причиною серцево-судинних захворювань, поступаючись лише високому кров’яному тиску (яку також може сприяти куріння). Хоча ці цифри шкідливі для курців, важливо пам’ятати, що майже 900 000 людей гинуть від вдихання пасивного диму. Всесвітній день без тютюну також хоче звернути увагу на те, що курці впливають не тільки на своє здоров’я, а й на здоров’я людей і близьких, які їх оточують.

Нарешті, ВООЗ хоче привернути увагу до того факту, що з понад 1 мільярда людей у ​​всьому світі, які палять, майже 80% з них знаходяться в країнах з низьким рівнем доходу, де захворювання та смерть, пов’язані з тютюнопалінням, матимуть найбільший вплив.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn