+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Вплив алкоголю на заняття спортом

Багато хто вважає, що раз спорт корисний для здоров’я, то з його допомогою можна компенсувати дію алкоголю. На жаль, спорт не нейтралізує наслідків випитого.

Алкоголь впливає на ваші спортивні результати протягом одного-трьох днів після його вживання, а на додаток до короткострокової дії додається і довгострокова.

Зневоднення

Алкоголь може послужити причиною зневоднення організму, оскільки сприяє виведенню води нирками. Якщо на додаток до цього людина пітніє, ризик зневоднення досягає високого рівня. Однак під час тренування організм повинен добре забезпечуватися водою, яка сприяє кровообігу і переносу в м’язи кисню і поживних речовин. Зневоднення призводить до погіршення результатів.

Енергія

Алкоголь впливає на вироблення організмом енергії. Переробляючи алкоголь, печінка не справляється з виробництвом глюкози і тому рівень цукру в крові знижується. Однак з цукру крові організм отримує необхідну для занять спортом енергію. Якщо організм змушений задіяти для виробництва енергії жирові запаси, ви рухаєтеся повільніше, втомлюєтеся швидше і не здатні інтенсивно тренуватися.

Підтримка форми

Алкоголь містить багато калорій – майже стільки ж, скільки чистий жир. Так що в підтримці хорошої форми алкоголь – поганий помічник. Крім того, алкоголь продовжує час, необхідний для спалювання калорій при тренуванні. Оскільки організм зайнятий переробкою і виведенням алкоголю, порушуються інші процеси, наприклад, засвоєння поживних речовин і спалювання калорій.

М’язи

Гормони, що сприяють росту м’язів, організм виробляє в фазі глибокого сну. Алкоголь порушує структуру сну, тим самим впливаючи на зростання м’язів. Алкоголь може порушити і вироблення пов’язаного з ростом м’язів тестостерону.

Оскільки організм не може одночасно вивести з організму накопичену в м’язах молочну кислоту і алкоголь, істотно зростає ризик м’язових судом.

Різкість рухів і реакція

У спорті важлива швидкість реакції і освоєння стратегій. Однак алкоголь перешкоджає освоєнню нових навичок. Швидкість реакції також знижується, а рівновага і координація рухів будуть порушені протягом ще декількох днів.

Робота серця

Вживання алкоголю створює додаткове навантаження на серце. Навіть через два дні після вживання алкоголю, пульс може не повернутися в норму, тим більше під час тренування. Такі хронічні проблеми зі здоров’ям, як серцево-судинні хвороби, рак або хвороби печінки можуть взагалі усунути вас від занять.

Відновлення після травм

Алкоголь, що вживається до або після тренування, значно уповільнює відновлення після травм

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on vk
Share on telegram
Share on odnoklassniki
Share on whatsapp
Share on email
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn