+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Відмова від шкідливих звичок на користь хороших (квест)

👉В час важливих подій військового, соціального, культурного, та економічного протистояння України проти ворога. Кожен з нас має шанс чи навіть обов’язок змінити своїх погані звички, цінності. Цим самим зробити країну ще сильнішою та могутнішою. Щоб нові покоління росли без тягаря шкідливих залежності в здоровому, багатому, щасливому суспільстві.

👉Що скажете якщо я запропоную вам:

🎯 Додати одну корисну звичку в своє повсякденне життя

Вас може зацікавити Найкращі способи позбутися шкідливих звичок

Може бути звичка застеляти ліжко одразу після пробудження, нормалізація сну, вечірні прогулянки, біг з ранку, читання книг чи інша корисна звичка, оберіть хоча б одну. Зробіть все щоб вона стала повсякденною звичкою для вас.

🎯 Відмовитись від однієї шкідливої звички:

Відмовтесь від куріння, споживання цукру, солодощів, алкоголю, наркотиків або будь-якої іншої яка не приносить користі а навпаки шкодить вам.

🎯 Поділіться процесом виконання та опишіть які труднощі виникли при виконанні.

Читайте також Як зберегти тривалу тверезість та Як відмовитись від вживання наркотиків

👉Україна переможе та буде сильною державою! Миру та добра нам!🇺🇦

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn