+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Від опіоїдів до епідемій інфекційних хвороб

Щороку залежність від опіоїдів забирає тисячі життів. Фахівці говорять про кризу залежності від опіоїдів, і ознак її зникнення немає. Мабуть, ця криза – не єдина, з якої ми повинні хвилюватися. Кількість вірусних та бактеріальних інфекцій, пов’язаних із зловживанням опіоїдами, також стрімко зросла. Від криз залежності від опіоїдів до епідемій інфекційних хвороб.

Центри охорони здоров’я повідомляють про збільшення кількості ВІЛ-інфекції, гепатиту та інфекцій золотистим стафілококом. Будь-який прогрес у профілактиці та лікуванні цих інфекцій, як правило, стає марним у випадку пацієнтів, залежних від опіоїдів.

Залежність заважає зараженому звертатися за лікуванням. Деякі не визнають симптомів і зволікають з лікуванням. Інші настільки стигматизовані своєю залежністю та поглядом суспільства на неї, що почуваються негідними жити.

Залежність від опіоїдів – це не вибір способу життя, а хвороба, і її слід розглядати як таку. Опіоїдні наркомани – це люди, які потребують адекватного лікування та підтримки для одужання. Без них вони мають ризик розвитку інфекційних захворювань та передачі їх іншим.

Інфекція золотистого стафілокока та опіоїдна залежність

Опіоїдні наркомани часто діляться голками і не чистять шкіру під час ін’єкцій. Це робить їх легкою здобиччю для таких бактерій, як S. aureus. Потрапляючи в кров, бактерії можуть легко дістатися до серця і пошкодити його клапани. У важких випадках врятувати пацієнта може лише трансплантація серця.

Недавнє дослідження, присвячене інфекційному ендокардиту, пов’язаному з вживанням наркотиків, повідомляє про велике збільшення кількості госпіталізацій та оперативних втручань. Ця інфекційна хвороба не тільки загрожує життю, але й виснажує бюджети.

ВІЛ та опіоїдна залежність

Поширені практики серед наркоманів-опіоїдів, обмін голками та незахищений секс сприяють передачі таких інфекційних захворювань, як ВІЛ. Хоча остаточного ліку від ВІЛ ще не знайдено, опіоїдна залежність часто перешкоджає доступу пацієнта до лікування та зменшує можливості лікування.

Хоча, як відомо, сам вірус ВІЛ впливає на імунну систему, дослідження показують, що деякі опіоїди також мають такий ефект. Імунодепресивні ефекти опіоїдів нещодавно були підтверджені всебічним оглядом. Пригнічуючи імунну систему, опіоїди роблять людину, яка їх споживає, більш вразливою до інфекцій, поширенню яких вони вже сприяють.

Гепатит С та опіоїдна залежність

Гепатит С – це інфекційне захворювання, що спричиняє велику кількість смертей. Кількість інфекцій зростає з тривожними темпами. Опіоїдна епідемія, схоже, є головним винуватцем, і дослідження підтверджують це.

Дослідження свідчать про те, що профілактика та лікування опіоїдної залежності може запобігти та зменшити частоту зараження гепатитом С.

Визнання та лікування опіоїдної залежності як головного кроку до запобігання інфекційним захворюванням

Залежність від опіоїдів сама по собі є хворобою. Наркотики шкодять тілу та розуму споживача. Інфекційні хвороби можуть лише погіршити ситуацію. Сумна частина полягає в тому, що наркоман часто несвідомо заражає і своїх близьких.

У оздоровчих центрах як пацієнти, залежні від опіоїдів, так і їхні близькі можуть отримати рекомендації, необхідні їм для діагностики та лікування інфекційних захворювань. Насправді пацієнти, які звертаються за лікуванням наркоманії, під час скринінгового обстеження перевіряються на наявність інфекційних захворювань.

Якщо інфекція буде підтверджена, їхні сім’ї також отримають рекомендацію про тестування. Лікування, яке отримує пацієнт, буде пристосовано до його конкретного випадку з урахуванням будь-яких інших діагнозів.

Якщо тести виявляться негативними, пацієнт отримає інформацію та поради щодо запобігання зараженню. У багатьох випадках проста консультація з фахівцями з відновлення може врятувати життя. Пацієнти, які усвідомлюють ризики, яким вони піддають себе, та своїх близьких погоджуються на лікування. Ті, хто вже заразився, отримують своєчасне лікування та уникають передачі інфекції іншим.

Захистіть себе та своїх улюблених від інфекційних хвороб, лікуючи опіоїдну залежність

Тепер ви знаєте ризики та способи їх зменшення. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися за допомогою. Це може допомогти вам пройти обстеження на інфекційні захворювання та подолати опіоїдну залежність. Складіть свій графік відвідування спеціаліста зараз і зробіть перший крок до захисту себе та своїх близьких від інфекційних хвороб, пов’язаних із вживанням опіоїдів!

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn