+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Терапія для лікування наркоманії.

Намагатись бути тверезими набагато складніше, ніж багато хто думає, що це так. Через це більшості людей потрібна терапія, щоб зберегти свою тверезість. Терапія спеціально призначена для людей, які борються із залежністю. Це допомагає, як боротися з життєвими труднощами. Одне з найважливіших речей, які люди дізнаються при лікуванні наркоманії, – це те, що наркотики є лише одним із засобів досягнення мети. Якщо ви зможете навчитися боротися з тригерами, які призводять до вживання наркотиків, ви можете досягти успіху у своєму одужанні.

Деякі з різних форм терапії можуть включати:

  • Розмовна терапія
  • Терапія подвійної діагностики
  • Сімейна терапія

Індивідуальна терапія.

Одним з основних видів терапії буде індивідуальна. У приватній обстановці ви можете почуватись безпечно і комфортно, розмовляючи про свою історію зі своїм терапевтом. Це налаштування, за допомогою якого ви можете відкрити будь-які труднощі, які зараз виникають або були в минулому. Професійний терапевт ставиться до вас з неупередженою, з неосудливою точкою зору, щоб допомогти вам.

Ви можете цього не усвідомлювати, але частини вашого минулого насправді може бути джерелом вашої залежності. Різні ситуації, що траплялися у вашому минулому, можуть викликати різні думки чи почуття на підсвідомому рівні. У вашій залежності ви могли почуватись надзвичайно самотніми та незрозумілими для інших, саме тому ця терапія є корисною. Ви можете відчути, що це вперше хтось насправді вислухав і запропонував вам чудові пропозиції допомоги.

Терапія подвійної діагностики.

Якщо ви боретеся з якоюсь формою психічного захворювання, ви один із багатьох людей із залежністю, яким ставлять подвійний діагноз. Багато закладів не можуть по-справжньому докопатися до суті проблеми, коли не пропонують такий вид терапії. Психічні захворювання змушують людей намагатися займатися самолікуванням наркотиками для боротьби з тривогою, депресією та іншими типами розладів. Вашу залежність та психічні захворювання потрібно лікувати разом.

Не навчившись керувати своїми симптомами психічного захворювання, відновлення практично неможливе. У цьому типі терапії ви знайдете способи здорової боротьби з психічними захворюваннями. Ви також побачите, що навіть якщо ваша психічна хвороба здається виснажливою, є спосіб жити щасливим, нормальним життям. Якщо ваша залежність стосується ліків проти психічних захворювань, ви побачите, що існує безліч інших варіантів.

Сімейна терапія.

Наркоманія вражає всіх у родині, тому важливо, щоб усі проходили лікування. Під час одужання вам потрібно буде вивчити різні способи співіснування з родиною та виправлення помилок. Членам сім’ї важливо дізнатися про залежність, щоб вони могли якнайкраще підтримати вас в одужанні. Як тільки ви протверезієте, сімейна структура не буде відразу виправлена, але ви поступово будете прогресувати в лікуванні.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn