+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Скільки триває відмова від трамадолу

Трамадол – синтетичний опіоїд. На відміну від інших синтетичних опіоїдів, про які ви, можливо, чули, наприклад фентанілу, трамадол набагато слабкіший традиційних опіоїдів. Його ефекти настільки м’які, що лікарі часто вважають його безпечнішою альтернативою більш сильним знеболюючим.

Але в останні роки почали накопичуватися повідомлення про відвідини пунктів невідкладної допомоги, пов’язаних з трамадолом. Все більше і більше лікарів повідомляють про пацієнтів з трамадолової залежністю. І список потенційних симптомів відміни трамадолу продовжує зростати.

Огляд

Зростає споживання трамадолу. Згідно з урядовою статистикою, кількість рецептів на трамадол збільшилася. Через всього цього все більше і більше людей потрапляють в біду.

У період з 2005 по 2011 рік кількість звернень за невідкладною допомогою з приводу трамадолу, пов’язаних зі зловживанням або неправильним використанням, збільшилася на 250%.

Незалежно від того, зловживаєте ви їм або приймаєте його в терапевтичних цілях, трамадол може викликати толерантність і залежність. Коли ви стаєте фізично залежним від наркотика, у вас виникають симптоми відміни, коли ви припиняєте його приймати.

Під час скасування трамадолу ви можете очікувати грипу і нудоти в шлунку. Ви можете потіти і відчувати озноб. У вас можуть бути проблеми зі сном, і ви відчуваєте себе більш роздратованим ніж зазвичай. Ви також можете відчувати різну ступінь занепокоєння і депресії.

Симптоми відміни трамадолу зазвичай починаються протягом одного або двох днів після прийому останньої дози і зазвичай проходять приблизно через тиждень.

У більшості випадків симптоми відміни трамадолу будуть менш вираженими, ніж симптоми, що виникають при прийомі інших опіоїдів, таких як героїн і оксикодон. Вплив трамадолу на опіоїдні рецептори порівняно невелика, а це означає, що вашому мозку буде легше пристосуватися до його відсутності.
Ваш досвід скасування також буде залежати від факторів, які в першу чергу привели вас до залежності від трамадолу, таких як ваш рівень болю і зловживання психоактивними речовинами в анамнезі. Розлад, пов’язаний з вживанням опіоїдів (залежність), являє додаткові ускладнення.

Ознаки та симптоми

Важливе дослідження, опубліковане в 2011 році, вперше встановило, що люди можуть стати фізично залежними від трамадолу. Це вірно навіть при прийомі за призначенням лікаря.

Коли хтось знаходиться у фізичній залежності від ліків, це означає, що у нього виникнуть симптоми відміни, коли він припинить або знизить дозу.

Трамадол діє як опіоїд, а це означає, що багато з його симптомів відміни нагадують симптоми інших синдромів відміни опіоїдів. Але на відміну від традиційних опадів, трамадол значно впливає на кілька інших нейротрансмітерів мозку, включаючи серотонін.
Через це у вас можуть виникнути додаткові симптоми відміни, у тому числі ті, які частіше пов’язані зі скасуванням антидепресантів.
При відмові від трамадолу у вас можуть виникнути такі симптоми:

 • пітливість
 • озноб
 • дратівливість
 • тривога
 • діарея
 • Нудота або блювота
 • втрата апетиту
 • Паніка, параноя або панічні атаки
 • Болі в м’язах і суглобах
 • Проблеми із засипанням або сном
 • Нежить, чхання або кашель
 • Гусина шкіра
 • черевні судоми
 • Синдром неспокійних ніг
 • Замішання або марення
 • Галюцинації (бачити, чути або відчувати те, чого немає)
 • агітація
 • психоз
 • Підвищений кров’яний тиск або частота серцевих скорочень
 • Прискорене дихання

У всіх різний досвід скасування. Неможливо точно передбачити, коли у вас з’являться симптоми, як довго вони триватимуть або наскільки серйозними вони будуть.

Фактори, які можуть вплинути на ваш абстинентний досвід, включають тривалість вживання наркотиків, кількість і частоту вживання наркотиків. Інші фактори, які можуть вплинути на скасування, включають:

 • Твоє здоров’я
 • Твій вік
 • генетика
 • Ваше психічне здоров’я
 • Ваше інше вживання наркотиків
 • Ваша історія зі зловживанням психоактивними речовинами

У типового здорової дорослої людини скасування трамадолу починається через 1-2 дні після прийому останньої дози, досягає піку на третій день і спадає протягом одного-двох тижнів.

Як впоратися і отримати полегшення

Якщо ви брали трамадол від болю і виявили, що зниження або скасування дози викликає неприємні симптоми, ви можете зробити кроки, щоб вилікувати або запобігти їм, але вам буде потрібна допомога лікаря.

Конус трамадолу – найпростіший і надійний спосіб запобігти синдром відміни до її початку. Зниження дози трамадолу означає, що ви приймаєте поступово менші дози протягом двох або трьох неділь. Не існує універсального графіка зниження дози, який міг би сказати вам, коли зменшити дозу або на скільки, тому найкраще це робити за допомогою лікаря. Дослідження показали, що психосоціальні підходи в поєднанні з фармакологічними втручаннями також можуть поліпшити результати.

Якщо все зроблено правильно, конус повинен забезпечувати плавний перехід трамадолу.

Кілька тематичних досліджень показали, що бензодіазепіни, такі як клоназепам або лоразепам, можуть допомогти зменшити симптоми відміни трамадолу. Це особливо вірно у випадках, коли є присутнім тривога, збудження або неспокій.

Інші препарати, які використовувалися для лікування абстиненції трамадолу, включають ліки від гіпертонії. Ці препарати вже давно успішно використовуються для лікування опіоїдної абстиненції не за призначенням.

Попередження

Деякі люди більш схильні до ризику ускладнень від скасування. Хоча деякі люди залежать виключно від трамадолу, багато хто сприймає його в поєднанні з іншими речовинами. Серед тисяч людей, які щороку відвідують швидку допомогу з приводу проблем, пов’язаних зі зловживанням трамадолом, близько 71% повідомляють про вживання одного або декількох інших препаратів. Більшість цих людей поєднують трамадол з іншим знеболюючим або седативним засобом.

Коли люди приймають кілька терапевтичних або заборонених препаратів одночасно, у них може розвинутися множинна фізична залежність. Якщо ви комбінуєте або чергуєте дозу трамадолу з іншим знеболюючим, ваша опіоїдна залежність може бути більш серйозною.

Якщо ви стали фізично залежними від заспокійливих ліків , ви схильні до ризику небезпечних ускладнень скасування, включаючи судоми і делірій.

Трамадол також пов’язаний з судомною активністю. Судоми можуть виникати у людей як з судомами в анамнезі, так і без них. Люди з судомами або черепно-мозковою травмою в анамнезі можуть мати підвищений ризик розвитку під час скасування трамадолу. Було показано, що трамадол знижує поріг судомних нападів, підвищуючи ймовірність їх виникнення. Ваш ризик також збільшується, якщо ви приймаєте інші ліки, які знижують поріг судомних нападів, наприклад, нейролептики.

Люди старше 65 років також схильні до підвищеного ризику абстинентів ускладнень. Люди похилого віку засвоюють трамадол повільніше, ніж люди молодого віку. Це означає, що препарат має більш сильну дію. У літніх людей синдром відміни може початися пізніше звичайного і бути більш важким.

Хоча це не є поширеним явищем, деякі люди здаються більш чутливими до скасування трамадолу, ніж інші.

Якщо ви або хтось, кого ви любите, відчуваєте замішання, галюцинації, марення або сильне збудження, вам слід доставити їх до найближчого відділення невідкладної допомоги.

Ще одна річ, про яку слід пам’ятати, – це зв’язок трамадолу з небезпечним захворюванням, званим серотоніновим синдромом. Синдром серотоніну навряд чи виникне під час абстиненції, якщо тільки ви не рецидивуєте і не приймете незвично високу дозу.
Серотоніновий синдром зазвичай виникає, коли ви комбінуєте трамадол з одним або декількома ліками, які також впливають на рівень серотоніну в організмі, такими як антидепресанти, ліки від мігрені або заборонені препарати. Симптоми серотонінового синдрому, які можуть бути смертельними без лікування, включають прискорене серцебиття, розширення зіниць, сіпання або ригідність м’язів і сильне потовиділення.

Тривале лікування

Якщо у вас розвинулася фізична залежність від трамадолу, тому що ви протягом декількох місяців або років брали терапевтичну дозу від болю, то вам, ймовірно, не знадобиться додаткове лікування. Зниження повинно бути достатньо, щоб допомогти вам кинути , якщо у вас є план, як впоратися з болем в майбутньому.

Але якщо ви належите до числа тих, хто зловживає трамадолом або зловживає їм, то попереду вас чекає більш довгий шлях. Зловживання трамадолом доведеться прийняти його будь-яким способом, крім запропонованого лікарем, в тому числі прийом великих або більш частих доз, ніж належить, або змішування його з іншими ліками. Зловживання трамадолом – це коли ви вживаєте його для досягнення кайфу, застосовуєте його для посилення ефекту іншого наркотику або для лікування симптомів відміни опіоїдів.

Розлад, пов’язаний з вживанням психоактивних речовин (залежність) – складне захворювання, що має як фізичні, так і психологічні симптоми.

Деякі люди вважають за краще працювати один на один з консультантом з питань наркотиків або психіатром, який може прописати ліки. У той час як інші вважають за краще 12-крокову модель утримання.

У довгостроковій перспективі багато людей вибрали зручність безкоштовних 12-сходинкових груп, таких як Анонімні Наркомани. На зборах ви обмінюєтеся історіями з людьми, які були там, де ви знаходитеся. Завдяки процесу прийняття та участі ці групи дають вам сили залишатися чистими і заново будувати своє життя після залежності.

Ресурси

Щоб дізнатися більше про Анонімних Наркоманів, відвідайте їх веб-сайт. Ви можете знайти найближчу до вас зустріч в їх каталозі з можливістю пошуку.

Якщо ви або ваш близький страждаєте від наркозалежності або наркозалежності, зверніться в Національну гарячу лінію Управління по боротьбі з наркотиками і психічним здоров’ям , щоб отримати інформацію про центрах підтримки та лікуванні в вашому районі.

Висновок

Біль приводить нас у відчай. Коли нам боляче, важко мислити правильно, не кажучи вже про плани на майбутнє, але ви повинні захистити себе від опіоїдної епідемії, що охопила країну.
Легко думати про трамадол як про нешкідливе в порівнянні з іншими опірїдами, що він не нешкідливий. Отримання допомоги відразу ж змінить світ на краще. Скористайтеся цією можливістю, щоб припинити свою проблему в зародку і забезпечити краще майбутнє для себе і своєї сім’ї.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn