+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Що таке синтетичний наркотик

Синтетичні наркотики виробляються зі штучних хімічних речовин, а не з натуральних компонентів.

Велика кількість синтетичних наркотиків, які існують на ринку, включаючи екстазі, ЛСД і метамфетамін, описані в інших статтях на сайті. У цих брошурах описані факти про «синтетичну марихуану» ( «Спайс» або K2), «синтетичні антидепресанти» ( «Солі для ванн»), і наркотик, відомомий як N-bomb. Ці синтетичні наркотики відомі як «дизайнерські наркотики».

ДИЗАЙНЕРСЬКІ НАРКОТИКИ – ризикований експеримент

Щоб зрозуміти, що таке «синтетична марихуана» і «Солі для ванн», і як вони з’явилися, вам потрібно знати, що таке «дизайнерський наркотик». «Дизайнерський наркотик» – це синтетична (отримана хімічним шляхом) версія забороненого наркотика, яка була трохи змінена, щоб не потрапляти в категорію заборонених наркотиків. Насправді, це експеримент фахівця-хіміка по створенню нового наркотику, який може продаватися легально (через Інтернеті або магазинах), що дозволяє торговцям наркотиками заробляти гроші, не порушуючи закон. У той час, як правоохоронні органи відстежують нові наркотики, створені таким чином і оголошують їх забороненими, розробники створюють їх змінені версії, щоб обійти закон. І все повторюється спочатку.

Деякі з цих наркотиків продаються через Інтернет або спеціальні магазини (як «трав’яних сумішей для паління»), а інші маскуються, як товари «не для вживання людиною» (такі як «трав’яні пахощі», «добрива», «солі для ванн» або «очищувач для ювелірних виробів»), щоб приховати їх справжнє призначення і обійти правила, що стосуються безпеки та здоров’я.

У зв’язку з тим, що число розроблюваних хімічних наркотиків постійно зростає, їх споживачі не мають можливості дізнатися, що можуть містити наркотики, які вони вживають. Далі, створення трохи зміненого відомого наркотику, може привести, і частенько призводить до появи нового наркотику зі значно іншим впливом. Тому споживачі не можуть передбачити вплив на їх здоров’я речовин, з якими вони експериментують.

У США було виявлено від 200 до 300 нових наркотиків в період з 2009 по 2014 роки. Більшість з них було вироблено в Китаї. Понад 650 нових дизайнерських наркотиків наповнили Європу за останні 10 років. Деякі такі наркотики містять хімічні речовини, які не були повністю ідентифіковані, їх вплив на людське тіло і розум невідомий.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn