+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Що таке марихуана

Марихуана – найбільш поширений нелегальний наркотик у світі. І прірва між реальними науковими даними про марихуану і міфами навколо неї продовжує рости. Деякі думають, що, раз десь вживання марихуани узаконили, значить воно не зашкодить. Але ваше тіло не бачить різниці між узаконеними наркотиками і незаконними. Воно бачить тільки ефект від цього наркотику після вживання. Мета цієї публікації – прояснити деякі нерозуміння, що стосуються травички.

Марихуана, яку можна купити, зазвичай зеленого, коричневого або сірого кольору.

Гашиш – це жовто-коричнева, коричнева або чорна речовина. Під час вживання як марихуана, так і гашиш
дають добре знаний солодкуватий запах.

Марихуана і гашиш містять більше 400 різних хімічних речовин. Хімічна речовина, що викликає відчуття сп’яніння, або «кайфу», у наркоманів, називається ТГК (тетрагідроканнабінол). ТГК викликає зміни в свідомості людини. Через це марихуана і відноситься до наркотиків.

У рослин, як і у тварин, є властивості, які захищають їх в дикій природі. Рослини можуть мати колір або малюнки, які допомагають їм сховатися від хижаків, або вони можуть містити в собі отрути, які при попаданні в організм викликають захворювання або зміни в свідомості, піддаючи небезпеки. ТГК – це захисний механізм рослини, з якого отримують марихуану.

Інтоксикація в буквальному розумінні означає «отруїти, за допомогою введення токсичних речовин в тіло». Будь-яка речовина, яка створює відчуття «кайфу», токсична і викликає зміни в тілі і в розумі. Вона може викликати звикання або залежність. В результаті у людини буде бажання прийняти наркотик, незважаючи на шкоду, яку ця речовина йому завдає.

Ви, можливо, чули від когось, що марихуану отримують з рослини, вона «натуральна», а значить, не може нашкодити. Але це не так. Болиголов – отруйна рослина, теж «натуральна», але воно може вбити.

Що стосується медичного використання марихуани, то вона містить ще одну хімічну речовину, яка називається КБД (канабідіол). Ця речовина, яке найчастіше асоціюється з медичним застосуванням. На відміну від ТГК, КБД не викликає «кайф» . Переваги використання КБД в медицині ще вивчаються, як і методи вирощування марихуани з високим вмістом КБД і низьким вмістом ТГК для використання в медичних цілях.

Марихуана – це наркотик, так само як і алкоголь, кокаїн або екстазі. І як і у них, у марихуани є шкідливі побічні ефекти.

Коли людина вживає марихуану, вона зазвичай починає відчувати вплив наркотику через кілька хвилин. Безпосередньо пов’язані з цим відчуття – почастішання серцебиття, погіршення координації рухів і почуття рівноваги, а також «мрійливий», ірреальний стан розуму – кульмінація протягом перших 30 хвилин після прийому наркотіка. Ці короткі за часом дії – короткочасні ефекти – поступово сходять нанівець протягом 2-3 годин, але можуть тривати і більше, в залежності від того, скільки наркотику було прийнято, потужності ТГК і присутності в наркотичній суміші інших наркотиків.

Вживання марихуани сильно шкодить легеням, викликає запалення горла і біль в грудях. Крім цього було виявлено, що від однієї дози в організм потрапляє стільки ж канцерогенних (що викликають рак) речовин, як від п’яти сигарет з табаком.

Наслідки прийому марихуани для розумової діяльності в такій же мірі серйозні. Любитель марихуани має слабшу пам’ять і розумові здібності порівняно з тими, хто її не вживає.

Недавні дослідження показали, що у молодих людей, що вживають марихуану, з’являються аномальні освіти в мозку, що впливають на емоції, мотивацію і прийняття решеній.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn