+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Що таке ЛСД

ЛСД – це один з найбільш сильнодіючих змінюючих свідомість препаратів.

Він виготовляється в кристалічній формі в підпільних лабораторіях, в основному в США. З метою поширення кристали перетворять в рідину без кольору і запаху, на смак трохи гіркуватий.

Відомий під назвою «кислота» і під багатьма іншими назвами, ЛСД продається на вулицях у вигляді маленьких таблеток ( «мікродоти»), капсул або желатинових квадратиків ( «віконна рама»). Він також продається в рідкій формі. Але в якому б вигляді він ні продавався, наслідки прийому ЛСД одні і ті ж – серйозний розрив з реальністю.

Ті, хто приймає ЛСД, називають ці відчуття «тріп» (англ. «Подорож»), який зазвичай триває близько 12 годин. Нерідко виникають негативні реакції які називають «бед-тріп» (від англ. Bad – «поганий») – відповідна назва для цих мук.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn