+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Що таке героїн?

Героїн є забороненим наркотиком, що викликає сильну залежність. Його вживають мільйони людей по всьому світу. Вони не здатні подолати руйнуюче їх життя спонукання приймати цей наркотик щодня. Вони знають, що, якщо це припинити, їх очікують жахи ломки.

У більшості випадків вживання героїну викликає ризик заразитися ВІЛ або іншою інфекцією на додаток мукам, що викликається наркотичною залежністю.

«Героїн відрізав мене від усього іншого світу. Батьки викинули мене. Друзі та брати не хотіли більше мене бачити. я залишилася зовсім одна ». Світлана

ПОХОДЖЕННЯ ГЕРОЇНУ

Вперше героїн був створений в 1898 році в Німеччині фармацевтичною компанією «Байєр» і був виставлений на ринок як засіб для лікування туберкульозу, а також як ліки від пристрасті до морфію.

Порочне коло

Протягом 1850-х років опіумна наркоманія стала найбільшою проблемою в Сполучених Штатах. «Рішення» запропоновано було таке: забезпечити людей, що пристрастилися до опіуму, менш сильним і, як передбачалося, «не викликає звикання» замінником – морфієм. Але залежність від морфію незабаром стала ще більшою проблемою, ніж опіумна залежність.

Так само як і у випадку з опіумом, проблема з морфієм було «вирішено» за допомогою іншого «що не викликає залежність» замінника – героїну, який, як показала практика, викликає навіть більшу залежність, ніж морфій. Разом з героїновою проблемою з’явилася інша проблема, пов’язана тепер вже з його замінником, «не викликаючим залежність».

Цей наркотик відомий зараз як метадон. Вперше він був синтезований в 1937 році німецькими вченими, які займалися розробкою знеболюючих препаратів для операцій. Ця речовина в 1947 році було експортовано в США, де йому присвоїли торгова назва «долофін».

Згодом назва була змінена на «метадон», і незабаром цей наркотик почав широко використовуватися для лікування героїнової залежності. На жаль, досвід показав, що він викликає ще сильнішу залежність, ніж героїн.

Наркомани, купуючи героїн, ніколи не знають, скільки наркотику в дійсності міститься в одному пакетику. Таким чином, наркомани постійно ризикують отримати передозування.

Під час першого прийому цей наркотик створює відчуття «кайфу». Людина може відчути «розкутість», «здатною до спілкування з іншими» і може відчувати «сексуальну активність» – але все це ненадовго.

Героїн викликає сильне звикання, а ломка від нього надзвичайно болюча. Цей наркотик швидко виводить з ладу імунну систему, неминуче приводить людину в нездоровий виснажений стан і, в кінцевому підсумку, до смерті.

ВУЛИЧНІ НАЗВИ

ГЕРОЇН:
гречка
герич
гердос
м’ясо
перець
медляк
повільний
похмурий
гречка
білий
гера
порох
тема
порошок
велика дурь
гертруда
гирик
сумний
ковирялка

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn