+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Природне лікування залежності

Цілюща сила природи


Дослідники зробили новаторські відкриття про те, як природа за допомогою таких методів лікування, як терапія конями та пригодницька терапія, може допомогти людям стати здоровішими та щасливішими.

Ті, хто бореться з розладами, пов’язаними з вживанням психоактивних речовин та іншими психічними розладами, часто стикаються з неймовірно неприємними емоціями. Параноя, жага, недовіра, низька самооцінка, гнів і смуток можуть домінувати в житті людини. Від цих емоцій стосунки можуть розпатися. Може почати здаватися, що виходу немає.

Але, на щастя, так бути не повинно. На додаток до потужних методів розмовної терапії та фармацевтичних препаратів, людина, яка одужує, має ще один ключовий інструмент у своєму наборі інструментів: силу самої природи, цілющу силу якої можна спостерігати в терапії за допомогою тварин та пригодницької терапії.

Дослідження показали, що за належних обставин перебування на природі може зменшити стрес і пом’якшити задуми. Це може підвищити позитивний настрій і допомогти тому, хто вже щасливий, залишатися таким довше, ніж інакше. Це навіть може підвищити мозкову силу та підвищити впевненість, що потенційно допоможе вам стати найкращою версією себе.

На жаль, занадто багато людей або не знають про силу природи, або не бажають або не можуть скористатися цією важливою методикою лікування. Більше того, дуже негативні емоції, з якими може допомогти контакт із світом природи, можуть також перешкодити комусь покинути безпеку свого дому — особливо для чогось такого непередбачуваного, як пригодницька терапія.

Якщо такий настрій здається вам знайомим, інформація нижче може бути корисною. За перевагами відведення часу для спілкування з тваринами та на природі стоїть серйозна наука. Читайте далі, щоб дізнатися, що це таке і як терапія може виглядати як пригода.

Контакт з тваринами може регулювати настрій


Одне дослідження задокументувало вплив форми терапії, яку багато хто, ймовірно, не пробували. Він виявив, що «зменшення психологічного стресу та покращення психологічного самопочуття були значними відразу після лікування і були стабільними через 6 місяців спостереження». Іншими словами, досліджувані предмети не просто покращилися одразу, вони також залишалися такими протягом багатьох місяців після цього.

Потужною формою вивченого лікування була не що інше, як кінна терапія, яка передбачає взаємодію з конем, щоб отримати терапевтичні переваги.

Досліджено групу людей з розладами, пов’язаними з вживанням психоактивних речовин; У рамках лікування вони проводили час, спілкуючись із конем протягом кількох сеансів. Результати дослідження говорять самі за себе; дослідники виявили, що «результати продемонстрували значне збільшення слухання, довіри, підтримки, заохочення, поваги та прийняття, а також узгодження розбіжностей. Результати також продемонстрували значне зменшення симптомів депресії та тривоги».

Таким чином, терапія на конях може не тільки полегшити симптоми тривоги та депресії, але й допомогти людині почуватися безпечніше та стати кращим комунікатором.

Неважко уявити, чому можуть виникнути ці ефекти. Проведення часу з конем заохочує вас досліджувати світ іншим набором очей — нелюдськими — що може бути бажаним відривом від стресових факторів власного життя та може допомогти у побудові теорії розуму та емпатії. Трепет від перебування на коні сам по собі може бути терапевтичним; супутнє виділення ендорфінів може допомогти покращити настрій і знизити біль.

Крім того, завоювання довіри великої та могутньої тварини може допомогти почуватися в безпеці; участь у практичних заходах, таких як догляд за конем або їзда на коні, може допомогти людині вибратися з голови і потрапити в тіло, що може допомогти тим, хто бореться з травмою і прагне заземлитися. Відчуття безпеки з конем також може добре підготувати коня до пригодницької терапії, яка докладніше пояснюється нижче.

Пригодницька терапія може відновити мозок


Інший метод лікування, пригодницька терапія, не тільки звучить захоплююче, але може відновити мозок у вирішальний спосіб і допомогти привести до щасливішого життя без речовин.

Пригодницька терапія часто включає орієнтування у складному та корисному зовнішньому середовищі; це може включати такі види діяльності, як піші прогулянки, кемпінг, рафтинг тощо. Це може бути особливо ефективним для підлітків; Одне дослідження показало, що ця форма лікування «може сподобатися молоді з групи ризику, яка часто менше реагує на традиційні психотерапевтичні втручання».

Це не означає, що пригодницька терапія не працює і для дорослих; інше дослідження, яке досліджувало чоловіків і жінок, які борються з розладом вживання алкоголю, виявило, що частота негативних думок і тяга до алкоголю у суб’єктів була меншою в порівнянні з контрольною групою; у певному сенсі їхній мозок скинувся з наслідків залежності. Люди, які брали участь у пригодницькій терапії, також мали набагато менше шансів на рецидив, що свідчить про те, що це перезавантаження має стійкість.

У самостійному дослідженні природи є багато небезпек. Однак у багатьох лікувальних центрах є співробітники, навчені пригодницькій терапії, які можуть допомогти пацієнтам досліджувати нову та оживлюючу місцевість. Деякі реабілітаційні центри, пропонують різноманітні лікувальні програми, які включають природу та взаємодію з тваринами. Якщо вам цікаво, як проведення часу на свіжому повітрі може допомогти вам відновитися, зверніться до лікаря, щоб отримати більше інформації. Зрештою, ви частина світу природи — відзначати цей факт таким чином, щоб ви були радіснішими та здоровішими, — це саме те, що вам потрібно.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn