+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Помилки, яких слід уникати, борючись із алкогольною залежністю

Всі роблять помилки. Однак, коли ви боретеся з алкогольною залежністю, певні помилки можуть коштувати дорого. Вони можуть підірвати ваше одужання або спричинити рецидив. З огляду на ризики, це допомагає усвідомлювати ці помилки та вживати заходів для їх уникнення. Ось список найважливіших.

Помилок, яких слід уникати, борючись із алкогольною залежністю

1. Вважаючи, що ви одужали після завершення лікування алкогольної залежності

Покидаючи центри одужання після закінчення лікування, багато колишніх наркоманів вважають себе “вилікуваними”. Вони переживають стан ейфорії, також відомий як синдром рожевої хмари. Це лише тимчасовий стан, який часто змінюється періодом депресії, з високим ризиком рецидиву.

Майте на увазі, що власне лікування – це лише перший, хоча найважчий крок до повного одужання. Відновлення свого життя та протистояння спокусам – наступне, і до цього слід підходити з великою обережністю. Замість того, щоб будувати довгострокові, нереальні плани, живіть сьогоденням і святкуйте кожен день тверезості. Робіть кроки дитини, і з часом ви досягнете своїх цілей, якими б вони не були.

2. Повернення до старого способу життя

Ваш старий спосіб життя спонукав вас до наркоманії. Повернення до нього може призвести до рецидиву. Якщо ваша стресова робота, ваші подружні проблеми, оточення або фатальна комбінація двох чи більше факторів спричинили вашу залежність, тепер у вас є шанс відірватися.

У вас є можливість почати спочатку, і ви повинні. Ті, хто вас любить, зрозуміють. Ті, хто цього не роблять, мабуть, не мають хорошого впливу. Створіть нову рутину, виробіть нові, здорові звички, влаштуйтеся на роботу, яка вам подобається, і проводьте час з людьми, які підтримують ваші зусилля, щоб залишатися тверезими.

3. Чекаючи занадто багато, занадто скоро

Протягом перших тижнів лікування алкогольної залежності ви почуваєтесь чудово. Немає більше тяги, відсутність симптомів відміни, про які слід турбуватися, багато енергії та впевненості в собі. Ви починаєте думати, що можете все, і можете, спочатку. Ви ставите все вищі і вищі очікування, і коли ви більше не можете встигати, ви кидаєтеся.

Ви лише людина. Нормально мати злети і падіння, час від часу невдалі або не отримувати результатів, на які ви сподівалися. Зосередьтеся на своїй головній меті, яка полягає у збереженні тверезості, і дайте собі час на все інше. У вас буде достатньо часу, щоб побити власні рекорди та вразити всіх, включаючи себе.

Це не означає, що ви не повинні працювати, вчитися чи прагнути покращити своє життя та стосунки. Це просто означає, що ви повинні мати свої пріоритети в порядку і ставити реалістичні цілі. Таким чином, ви не будете розчаровані та вразливі до рецидивів.

4. Заміна залежностей

У багатьох наркоманів, що одужують, розвиваються інші фіксації та залежності. Деякі починають з того, що щось краще, ніж алкоголь, і в кінцевому підсумку пристращуються до знеболюючих або антидепресантів. Інші шукають притулку в їжі і виявляють зайву вагу та різні супутні захворювання. Є також люди, які звертаються до азартних ігор або сексу, щоб відірватися від стресів і хвилювань або підняти рівень адреналіну.

Приймаючи нові звички, займаючись новою діяльністю або здобуваючи нові інтереси, важливо оцінити їх потенційно шкідливий вплив. Яка користь від лікування вашої алкогольної залежності, якщо ви в кінцевому підсумку граєте в азартні ігри і втрачаєте все, що маєте, заражені ВІЛ від незахищеного сексу або хворі і не можете насолоджуватися життям?

5. Не звертаючись за допомогою

Ви дорослий, і вам доведеться вирішувати свої проблеми самостійно, так? За звичайних обставин це може бути правдою. Зрештою, незалежно від того, чи ви зазнаєте невдачі, чи ви досягнете успіху, саме ви зазнаєте наслідків. Однак при одужанні від алкогольної залежності ситуація інакша.

Якщо ви зазнаєте невдачі та рецидивуєте, ваша невдача позначиться і на інших. Ваша сім’я постраждає, результати роботи зменшаться, а нова програма лікування вичерпає ваш сімейний бюджет. Ви можете уникнути всього цього, звернувшись за допомогою вчасно.

Жоден справжній друг чи родич не засудить вас за те, що ви телефонуєте їм, коли ви відчуваєте вразливість і просите їх супроводжувати вас. Існують онлайнові та місцеві групи підтримки, до яких ви можете приєднатися, та центри для відновлення після алкоголю, де ви можете звернутися за терапією та підтримкою.

Отримайте необхідну підтримку в центрі відновлення

Алкогольна залежність – це хвороба, і саме час почати сприймати її як таку. Шукати допомоги, коли ти хворий, не соромно. У Центрі відновлення вам будуть раді її надати, якщо ви вже закінчили лікування алкогольної залежності і вам потрібна допомога уникнути рецидивів.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn