+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Пасивне куріння

Як вже було сказано раніше, це індивідуальний вибір кожної людини, курити чи ні. Всі люди знають, що куріння не корисно для здоров’я, але, на жаль, ми звикаємо до цього процесу, і відмова від куріння стає для нас майже неможливим.

Але чи знаєте ви, що крім того, що ви за допомогою куріння піддаєте себе небезпеці, ви шкодите ще і здоров’ю тих, хто оточує вас, навіть якщо вони жодного разу не бралися за сигарету?

Дослідження показали, що тисячі людей, ні разу не викурив жодної цигарки, померли від раку легенів і інфарктів.

Пасивне куріння може викликати головний біль, кашель, нудоту і запаморочення. Тривале перебування в суспільстві курців може привести до підвищення шансів захворіти на рак легенів або постраждати від інфаркту на 20-30%.

Якщо ви курите, пам’ятайте, що ваша погана звичка впливає на життя оточуючих вас людей.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn