+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Ознаки впливу алкоголю на здоров’я людини

Всім відомо, що вживання алкоголю є загрозою для здоров’я. Про те, що алкоголь починає впливати на організм, дає знати безліч ознак. Частина з них з’являється швидко, частина – через деякий час. Нумо подивімося на перші ознаки впливу алкоголю на здоров’я людини.

Вплив на масу тіла

 

Алкоголь – калорійний продукт: 1 грам чистого алкоголю, тобто етанолу, дає сім ккал. На додаток до чистого алкоголю в деяких напоях міститься ще й цукру, і в результаті виходить калорійна бомба. Наприклад, великий келих (250 мл) вина дає приблизно 160 ккал, пляшка пива (500 мл) – 225 ккал.

Більшість алкогольних напоїв не містять майже ніяких речовин першої необхідності для організму, зате надають певну кількість кілокалорій організму людини. Якщо, наприклад, середньодобова потреба в енергії дорослої жінки становить 2000 ккал, то два пива покривають майже чверть цієї потреби.

Вплив на сон

 

Вживання алкоголю перед сном, звичайно, може допомогти заснути, але насправді спати ви будете гірше. Алкоголь порушує цикл сну і не дозволяє виспатися. А саме, у людини, що випила випадають передуючі глибокого сну перші фази. Крім того, скорочується фаза швидкого сну. А в фазі швидкого сну відбувається закріплення вивченого, впорядкування думок і спогадів, людина після пробудження відчуває себе свіжою і відпочилою.

Вплив на зовнішній вигляд

 

Алкоголь має висушуючу дію. При виведенні алкоголь захоплює за собою вітаміни та мінерали. Згодом це робить шкіру сірою та млявою. Крім того, не забувайте про ту «красу», яка дивиться на вас з дзеркала на ранок після випивки. Через похмілля людина посилено потіє, можуть почервоніти очі та обличчя.

Викликає стрес

 

Поширений міф, що пиво в кінці дня – це ідеальний засіб зняття стресу? Насправді зняття стресу алкоголем, навпаки, може його посилити. Алкоголь є депресантом та порушує хімічний баланс мозку і внаслідок цього впливає на наші думки, почуття і дії. Якщо перший келих діє розслаблюючим чином і як ніби зменшує проблеми, то в довгостроковій перспективі збудження і стрес тільки посилюються. Для щоденного зняття напруги існують інші, здорові варіанти, наприклад активний рух або спекотна лазня.

З’являється втома

 

Надмірне вживання алкоголю може порушити нашу імунну систему і разом з викликаним алкоголем  погіршенням сну може привести до утворення постійної слабкості. Скорочуючи кількість алкоголю, ви дуже швидко помітите, як починає прибувати енергія.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn