+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Реабілітаційний центр “Назарет”

Реабілітаційний центр “Назарет”

Алкоголь  Ігроманія  Наркотики  Львів

Контактна інформація с. Добрівляни, Дрогобицького району, Львівської Області , Львів , Ukraine

(099) 661-66-78

rc.nazaret@ukr.net

https://nazaret.net.ua/

Детальна інформація

Про нас

“Назарет” є унікальним сучасним центром духовно-психологічного оздоровлення та відновлення, що надає допомогу у подоланні алкогольного, наркотичного та ігрового узалежнення.

Реабілітаційний центр “Назарет” діє з 2004 року. 2010 році центру було присвоєно статус першого загальноцерковного реабілітаційного центру в Українській Греко-Католицькій Церкві, який надає кваліфіковану допомогу в лікуванні осіб з хімічною та поведінковою залежністю. Центр розташований в мальовничому місці, посеред лісу біля Дрогобича на колишній військовій базі, на якій зараз діють три стаціонарних відділення та ще одне відділення на етапі будування. Центр розрахований на 100 осіб і приймає на реабілітацію чоловіків та жінок, які мають бажання одужувати. Тривалість курсу стаціонарної реабілітації індивідуальна і залежить від мотивації людини. Програма складається з 4 етапів, кожен етап — це показник рівня свідомості та відповідальності людини. З 2015 року “Назарет” приймає на реабілітацію від узалежнення також ветеранів російсько-української війни.

Програма центру поєднує найновіші світові розробки терапії узалежнення і такі елементи, як терапевтична спільнота, індивідуальна терапія, духовний супровід, елементи програми “12 кроків”, групи по не палінню, а також праця і навчання активному та тверезому відпочинку. Наші клієнти мають можливість розвиватися у духовному вимірі завдяки таким елементам програми, як щоденні молитви, Святі Літургії, розмови з духівником центру, іконопис, реколекції та прощі.

Послуги Центру

  1. Стаціонарна реабілітація від узалежнення відділення “Назарет”
  2. Стаціонарна реабілітація з покращеними умовами проживання “Назарет+”
  3. Стаціонарна реабілітація для жінок
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn