+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Наркоманія та одужання – уроки для вивчення історії кокаїнової залежності Елтона Джона

ЗМІ лютують з приводу нещодавно розпочатих мемуарів Елтона Джона. Мабуть, найбільш суперечливими частинами Мене є битва артиста із наркоманією та одужанням. Після кількох рецидивів та досягнення завершальної стадії деградації людини артисту вдалося одужати. Зараз він знаходиться на кроці від святкування трьох десятиліть тверезості.

Для пересічного читача його історія може здатися повною перебільшень, покликаних привернути увагу. Однак ті, хто боровся із наркоманією, знають це краще, і, безумовно, принаймні частково ототожнять себе з артистом.

Чому ми пишемо про історію? Тому що він несе в собі кілька важливих уроків, і всі наркомани повинні на цьому вчитися. Ось основні моменти або речі, про які слід пам’ятати, коли роздумуєте про одужання або намагаєтесь перемогти свою залежність.

3 уроки для вивчення історії Елтона Джона про наркоманію та одужання

1. Наркоманія дегуманізує вас, змушує вас нашкодити собі та іншим

Елтон Джон розповідає не лише про напади, але й про тижні загину, коли він нюхав кокаїн, пив і грубо нехтував своєю особистою гігієною та навіть спробами самогубства. Він зізнається, що погано поводиться з людьми і соромиться того, чим став.

Всі наркомани проходять ці стадії. Якщо ви ще не дійшли до того, щоб нашкодити собі та іншим, це лише питання часу, поки ви це зробите. Наркотики заберуть найкраще з вас, змушуючи витратити життя і зіпсувати стосунки. Єдиний спосіб уникнути цього – це діяти завчасно і зробити перші кроки до одужання.

Просто озирніться навколо себе, проаналізуйте, як ви ставитеся до людей і як розмовляєте з ними. Ти справді найкраща людина, якою ти можеш бути? Якщо продовжувати приймати наркотики, ви повільно, але впевнено прогоните всіх. Вони будуть страждати, ви будете страждати, і з кожним днем ​​все погіршуватиметься. Ви можете продовжувати і чекати неминучого або почати плавати проти потоку, поки ви ще сильні.

2. Ви не самотні

Багато наркоманів відчувають, що ніхто не зрозуміє, що вони переживають із наркоманією та одужанням. Вони ізолюються від світу і, таким чином, позбавляють себе такої необхідної підтримки. Джон Елтон відчував те саме, але групова терапія допомогла йому зрозуміти, що він не один.

Чи порушували ви власні принципи, чи не поводилися тим, чим не пишаєшся, і ставилися до людей гірше, ніж заслуговували? Ви не єдина така людина. Насправді ви дуже схожі на таких знаменитостей, як Елтон Джон. Наркоманія не дбає про славу та багатство. Він знаходить ваші слабкі сторони та використовує їх, руйнуючи все, що ви коли-небудь будували.

Він діє однаково для всіх, чоловіків чи жінок, багатих або бідних, молодих чи старих. Тож є набагато більше людей, які переживають той самий біль і неприємності. Вони стикаються з однаковими страхами і труднощами. Групова терапія – це чудовий спосіб познайомитися з подібними до вас, зв’язатися з ними, отримати та надати безумовну підтримку.

3. Відновлення непросте, але можливе

Добрі речі приходять до тих, хто чекає і наполегливо працює над ними. Наркоманія – це як рак. Це з’їдає вас зсередини, і зцілення від нього непросте. Подібно до раку, наркоманія вимагає складних методів лікування та має високий ризик рецидиву. Деякі здаються і програють бій. Інші збирають свої сили і продовжують битися.

Елтон Джон кілька разів перехворів, і його одужання не відбулося в елітарній клініці з чудовими послугами. Це було більше табором, де він терпів фізичну працю та приниження. Йому теж хотілося втекти, але він цього не зробив.

Не має значення, це ваша перша спроба відновлення або ви перехворіли. Це не буде легко, ніколи не буває. Однак це можна зробити, особливо зараз, коли лікування наркоманії розвинулось. Є способи контролювати тягу та симптоми абстиненції. Ви можете отримати терапію та підтримку, щоб прийняти своє минуле, впоратися зі своїм сьогоденням і прийняти своє майбутнє. Все, що вам потрібно – це рішучість, віра у власні сили та відданість своєму одужанню.

Заплануйте консультацію в центрі оздоровлення щоб отримати допомогу щодо наркоманії та одужання
Це зробив Елтон Джон: він вилікувався від наркоманії і вже 29 років тверезий. Ніщо не заважає вам піти по його стопах, і у вас є щось, чого він не зробив.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn