+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Історія моєї залежності (коротко)

Привіт мене звати Тарас мені 38 років, в момент коли я це пишу.  З 38 років мого життя близько 15 я був залежний від психоактивних речовин. 15 років Мені було важко, частину з них я боровся з залежністю частину з них я просто вживав думаючи що це круто.  Моя залежність розпочалась дуже рано, вже по закінченню школи я почав активно вживати легкі наркотики та через короткий проміжок часу ця залежність переросла в більш серйозну розпочалось вживання речовини які є більш шкідливими та залежність від них виникає ще більша. Від вживання змінюється психологічний та фізичний стан, соціальна приналежність до групи залежних не дозволяє інтегруватися в інші соціальні групи. В цей час мені було дуже важко знайти роботу практично неможливо. Тому що стосується моєї кар’єри в мене просто її немає. Я обходився  тимчасовими заробітками на нарізних мало оплачуваних роботах що є наслідком моєї залежності від наркотиків. 

Велику роль зміни моєї свідомості для відмови від речовин відіграли мої батьки, особливо мати. Я завжди кажу що дуже важливо коли ти борешся з залежністю, щоб була стороння підтримка.  Можливо не вдасться зразу її розпізнати та в процесі залежний має зрозуміти, що йому бажають добра та хочуть допомогти. Останнім часом, я можу відкрито сказати що я був залежний я розумію що це певний сором для мене, та це та невіднятна частина яка була зі мною частину мого життя.  Зараз я  вибрав шлях  допомагати іншим позбутися від залежностей.  Це я вважаю добрим ділом та таким ділом яке потрібне в нашому суспільстві, щоб могло допомогти людям що потребують та попередити тих які у майбутньому  можуть попасти в  це болото.  Це, мабуть, така тема в якій я найбільше розуміюсь ну і ще створення сайтів.  Щоб ви розуміли я не закінчив на цей час жодних курсів не отримав диплом за фахом консультант залежності.  Та той досвід який в мене є  вартує того, щоб його використати для допомоги іншим. Я не заперечую що я хочу отримати освіту в цьому напрямку, але це все плани на майбутнє. 

Моя залежність поділялась на кілька окремих, вони з’являлися одна за одною.  Перше це було куріння сигарет,  наступна,  вживання алкогольних напоїв.  Далі в моєму житті з’явилася наркотики також в часи вживання наркотиків я потрапив в пастку азартних ігор це була залежність від гральних апаратів. Вона не була сильно виражена та наскільки я зараз  розумію не принесла мені великі фінансові втрати через що дуже радий.  Всі залежності якийсь час більше підсилені, який час менше такий цикл відбувався від загострення до ремісії. 

Я ніколи не належав у реабілітаційному центрі.  Та велику роль позбутися звичок зіграла  моя госпіталізація в державну психіатричну лікарню з розладами поведінки від вживання наркотичних засобів.  Як вам відомо  вживання наркотиків викликає не тільки фізичні, а  й психологічні наслідки: психози параноя та ін.  Ось і мене це стосується,  багато не можу сказати, але повторюю що це дало певне підґрунтя для виходу з залежності.  Я встиг побувати в різних відділеннях, від відділення хронічних хворих які страждають алкоголізмом та наркозалежністю до медичної кафедри де більш-менш хороші умови та непогане лікування. 

За весь цей час в мене з’явилось своє бачення лікування залежності та яким я планую в майбутньому допомагати іншим. Зараз я ще в частковому процесі відновлення та розвитку.  Розвитку своїх професійних та комунікативних  умінь в процесі побудови особистого життя.  Я читаю книги, займаюсь в спортивному залі, бігаю та маю певні напрацювання в бізнесі.  Я такої позиції, що все ще попереду. Я можу використати мої слабкі сторони для мого розвитку і перетворити їх на вагомий інструмент  в житті. 

 Якщо у вас виникли питання стосовно залежності, можете їх конкретизувати та написати мені в приватні повідомлення я буду радий відповісти на них.  Не можу про все написати, бо це історія для цілої книги.

 І на завершення! Дорога виправлення це дорога довжиною в ціле життя.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn