+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Групи Анонімних Наркоманів в Україні

 

Відомості про спільноту «Анонімні Наркомани»

Ми одужуючі залежні, які регулярно збираються для того, щоб допомагати один одному залишатися чистими. Міжнародна спільнота «Анонімні Наркомани» існує з 1953 року. Перша група в Україні провела збори 1991 року. Сьогодні у 139 країнах світу щотижня проходить понад 67000 зборів АН. В Україні, у 38 містах, регулярно проходять понад 270 зборів на тиждень.

Ціль

Кожна група Співтовариства «Анонімні Наркомани» має лише одну головну мету – нести звістку тим залежним, які все ще страждають. Ось уже понад 60 років наша звістка залишається незмінною – будь-який, абсолютно будь-який залежний може припинити вживати наркотики, позбавитися бажання вживати та знайти новий шлях у житті.

 

Участь

Єдиною умовою членства в Анонімних Наркоманах є бажання припинити вживання.
Ми не входимо до складу інших організацій, не сплачуємо ні вступних, ні членських внесків, не підписуємо гарантій та нікому не даємо жодних обіцянок. Ми не пов’язані з жодною політичною, релігійною чи правоохоронною організацією, ніхто й ніколи не здійснює за нами нагляд.
Участь у Спільноті є безкоштовною! Наші збори доступні для будь-якого залежного щодня. Якщо у Вас особисто немає проблем із наркотиками, але Вам цікавий досвід одужання у Співтоваристві «Анонімні Наркомани», то спеціально для Вас ми проводимо «відкриті» збори.

Збори

Приєднатися до нас може кожен незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, релігії чи відсутності такої. Збори АН вітають будь-якого залежного, якого наркотики стали серйозною проблемою. Неважливо, звідки ми прийшли, яке отримали виховання і чим ми займаємося – двері АН відчинені для нас.

Програма

Допомога одного залежного іншому має ні з чим не порівнянну терапевтичну цінність. Ми є непрофесійною спільнотою і використовуємо все, що допомагає одужувати іншим залежним, які за допомогою Анонімних Наркоманів навчилися жити без наркотиків. Наше одужання стало можливим завдяки принципам, відомим як Дванадцять Кроків Анонімних Наркоманів.

Релігія

“Анонімні Наркомани” – це духовна, але не релігійна програма. Право на Бога у своєму власному розумінні є спільним для всіх, у ньому не криється жодних хитрощів. Це означає, що до Спільноти АН приходять залежні, які мають різні віросповідання і представляють широке коло конфесій, а також атеїсти та агностики. 

 

Групи АН в Україні

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні деякі групи не проводять зборів. Інформацію щодо розкладу груп уточнюйте на місцевих телефонних лініях.

Збори АН можуть бути «відкритими» (ними може бути будь-яка людина) чи «закритими» (ними допускаються лише ті, хто сам має проблему залежності).

Єдина інформаційна лінія АН:  0 800 75 21 05 (цілодобово)

 
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn