+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Гроші, витрачені на покупку сигарет

Однією з основних причин відмови від куріння для певної категорії людей стане непомірна вартість їхньої улюбленої звички.

Якщо ви витратите час і підрахуєте, скільки грошей ви витратили на покупку сигарет за останній рік, швидше за все ви відчуєте шок. У тих, хто викурює пачку в день, на погану звичку йде близько 20000 гривнів на рік тільки на сигарети. Якщо ви курите протягом вже 10 років, на гроші, витрачені на покупку сигарет, ви могли б купити собі автомобіль або внести внесок в іпотеку. Якщо ви курите більше 40 років, на сигаретні гроші ви б змогли придбати квартиру за готівку.

Так що цілком справедливо заявити, що відмова від куріння позитивно позначиться на стані вашого особистого бюджету.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn