+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом – 26 Червня

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їх незаконним обігом, або Всесвітній день боротьби з наркотиками, щороку відзначається 26 червня з метою посилення дій та співпраці у досягненні світу, вільного від зловживання наркотиками.

І кожного року такі люди, як ви, цілі громади та різні організації по всьому світу приєднуються до Всесвітнього дня боротьби з наркотиками, щоб допомогти підвищити обізнаність про головну проблему, яку незаконні наркотики створюють для суспільства.

Разом ми зможемо подолати світову проблему наркотиків!

Що ти можеш зробити?


Від зон бойових дій до таборів біженців до громад, розірваних насильством, люди в усіх частинах світу вкрай потребують допомоги.

Цього року UNODC – УНП ООН ( Управління ООН з наркотиків і злочинності — спеціалізована установа ООН, що займається боротьбою з поширенням наркотиків і пов’язаною з ними злочинністю.) вирішує транснаціональні проблеми, пов’язані з наркотиками, які виникають у кризових ситуаціях.

UNODC продовжує виступати за захист права на здоров’я для найбільш уразливих верств населення, включаючи дітей та молодь; люди, які вживають наркотики; люди з розладами, пов’язаними з вживанням наркотиків; і люди, які потребують доступу до контрольованих ліків.

Зробіть свій внесок, поділившись реальними фактами щодо ситуації з наркотиками — від ризиків для здоров’я та рішень для вирішення світової проблеми наркотиків до науково обґрунтованих ресурсів для профілактики, лікування та догляду під час криз.

1) Знати факти
2) Діліться інформацією лише з перевірених джерел.

Джерело UNODC

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn