+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чому підлітки починають вживати наркотики

Підлітки експериментують з наркотиками або продовжують їх приймати з кількох причин, зокрема:

Щоб вписатися: багато підлітків вживають наркотики, «тому що це роблять інші» — або вони думають, що це роблять інші — і бояться, що їх не приймуть у колі спілкування, яке включає однолітків, які вживають наркотики.


Щоб відчувати себе добре: наркотики, якими зловживали, взаємодіють з нейрохімією мозку, викликаючи відчуття задоволення. Інтенсивність цієї ейфорії залежить від типу препарату та способу його вживання.


Щоб почуватися краще: деякі підлітки страждають від депресії, соціальної тривоги, розладів, пов’язаних зі стресом, і фізичного болю. Вживання наркотиків може бути спробою зменшити ці почуття страждання. Стрес особливо відіграє важливу роль у початку та продовженні вживання наркотиків, а також у поверненні до вживання наркотиків (рецидив) для тих, хто одужує від залежності.


Щоб досягти кращого результату: наше суспільство дуже конкурентоспроможне, в якому тиск на спортивні та академічні виступи може бути сильним. Деякі підлітки можуть звертатися до певних наркотиків, таких як незаконні або рецептурні стимулятори, оскільки вони думають, що ці речовини підвищать або покращать їхню продуктивність.


Експериментувати: підлітки часто мотивовані шукати нових вражень, особливо тих, які вони сприймають як захоплюючі або сміливі.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn